Jdi na obsah Jdi na menu

28.9. Turnaj Větrovy- 1. místo

28. 9. 2009

Větrovy 28.9. -   1. místo

Gratulace klukům k 1. místu na turnaji. Jelikož jsem tam nemohl být,tak dále nehodnotím. Zde komentář Martina:

Martin: Výsledky: Aritma - SKP Č.B. 2-0  , Aritma - Sezimovo Ústí 2-1  , Aritma - Benešov 1-0 , Aritma - Krč 1-0 , Aritma - Sedlčany 2-2  , finále Aritma - Junior 1-0  . Všichni hráči podali kvalitní výkony na hranici svých možností a po výborném kolektivním pojetím hry jsme turnaj vyhráli. Oba brankáři podrželi mužstvo dobrými výkony a po gólech Michala 3x, Jirky 2x, Tomáše2x, Petra Hrona a Matěje Kargera je naše výhra v turnaji zasloužená. Zvláštní poděkování patří i našemu FANKLUBU, který neúnavně povzbuzoval kluky. Takže Gratulace pro všechny zúčastněné, kteří jeli prostě nadoraz! .

12) Dubeč

V sobotu naše béčko porazilo kolegy ze Střešovic 7 : 3, za účasti Michalů Havlíčka,Piknera ,jirkovského, Lukáše Třísky a Filipa Macha.

Zde komentář ze stránek soupeře:

Vokovice - Krásné sobotní ráno jsme vyrazili na hřiště Aritmy Praha. Tento zápas měl nejenom sportovní náboj. Proti našim klukům nastoupilo hodně kamarádů, i my trenéři měli proti soběněkolik známých z fotbalové historie. Zápas jsme začali jak je naším dobrým zvykem. Nemohli jsme se probudit a hráli na půl plynu. Soupeř se do nás zakousl od prvních minut. netrvalo dlouho a tlak vyústil v prvni gol v naši síti. Po standartni situaci jsme si ho dali sami. Tento stav zápasu trval ještě několik minut a my inkasovali ještě dvakrát. Po třetím golu jako by nás někdo polil živou vodou, začali jsme bojovat a během par minut zatlačili soupeře k jeho brance. Z tohoto tlaku jsme dokázali dvakrát skorovat a stav 3:2 nám dával naději do dalších minut. Do konce poločasu se přelévala hra z jedné strany na druho, tyto minuty se museli líbit dalo se tomu říci fotbal. První poločas skončil 4:2 pro domácí. Do druhé půle jsme nastoupili s myšlenkou vyrovnaní. Bojovali, rvali se o každý kousek hřiště. V páté minutě inkasovali na 5:2 a hned vzapětí snížili na 5:3. Do konce zápasu jsme lovili míč z naší branky ještě dvakrát a soupeři už nedokázali žádný gol dát, ikdyž šance jsme na to měli. Jediné co můžu s klidným srdcem říct je, že tento zápas měl vše co má mít od nasazení po bojovnost s golovým koncem. Prostě musel se líbit!!!!!!!! Jsme spokojený s výkonem našich chlapců, děkuji všem.