Jdi na obsah Jdi na menu

Aritma B - Dukla B 0 : 3 ( 0:0)

9. 4. 2009

Aritma B  -  Dukla B   0 : 3  ( 0:0)

Ve 2. kole soutěže jsme na Aritmě předehrávali s Duklou B, aby nám zbyly volné velikonoční prázdniny.

Na podzim jsme v oslabené sestavě na Julisce podlehli 3:4 až v samém závěru zápasu, ve kterém jsme nebyli horší,takže jsme soupeři měli co oplácet.

K mému překvapení přivezla Dukla 3 hráče ročníku 2000, zatímco my jsme byli 2001 a dva hráči 2002. Začátek zápasu byl celkem vyrovnaný, později po nasazení starších kluků měla více ze hry Dukla, ale šance na vstřelení branky jsme z brejků měli i my.

Měli jsme tentokrát pouze 3 hráče na střídání, a kluci nastupující po nemocech stále nemají natrénováno,takže na našem výkonu to bylo znát. Bylo nutno hrát na 3 obránce a naše záloha sice odvedla dobrý výkon,ale v průběhu zápasu přestávala stačit. Útočníci na hrotu potom asi předvedli maximum,co se dalo.

Do 2.poločasu jsme šli s otazníkem,jak dlouho nám vydrží síly. V brance jsem ponechal Matěje,který měl v 1.poločase dobré zákroky (tak jako Lukáš na Čechii).

V 9.minutě jsme si po rohu dali neš'tastně vlastní gól (což se v této kategorii prostě stává) a nezbylo,než se pokusit více útočit. Zkusili jsme hru na 2 útočníky,ale tímpádem jsme ve středu pole přestali stačit a Dukla vstřelila ještě 2 branky. Dohráli jsme zápas bojovně a se ctí, ale lépe kombinující a fyzicky vybavený soupeř byl tentokrát lepší. Je otázkou,jak by dopadl zápas bez posil hrajících za Duklu, ale to jsou jenom spekulace.

Já musím ocenit účast všech hráčů základního kádru,přestože někteří z nich měli již prázdniny.Zejména teď,kdy máme některé hráče nemocné, to hodně pomohlo.

Cesta jak z toho ven je pravidelná účast na trénincích,aby kluci fyzickou kondici znovu nabrali. Samozřejmě ne v tomto věku nějakými výběhy,ale běžným tréninkem s míčem. Pro nás je to námět do dalších tréninků, kde budu muset i vyžadovat větší kázeň hráčů, aby se toho více naučili. Obranu  standartek  i jejich zahrávání by se nám mohlo podařit vylepšit na květnovém soustředění,vyjde-li počasí. Jinak to chce prostě trpělivost a pokračovat dál, tým má určitě velkou perspektivu.

Jednotlivci-   Matěj B. v 1.půli výborný,  ve 2. pol. dobrý,  obránci-  Péťa super výkon, ještě by to chtělo přidat k tomu i trochu víc pohybu směrem dopředu,  Lukáš Š.- má pěkné nákopy, souboje většinou již ustojí, musí si dávat jako poslední pozor na hráče za sebou, Dominik - dobrý výkon,dokud mu stačí síly, v 1.půli byl nalevo hodně zaměstnán velkými hráči soupeře, Jirka - po třítýdenním marodění se tomu nedalo nic vytknout, solidní výkon,zdá se ,že síly mu nechyběly, samozřejmě pauza musela být znát,  Matěj K. - má těžkou pozici ve středu zálohy, výkon velmi slušný,ale také docházely síly, potřebuje přidat i důraz,  Michal  - dokud mu stačily síly tak výborný, když mu došly,nestíhal se vracet ani atakovat soupeře,do formy se ale brzy vrátí ,  Tomáš B. - dokázal podržet vepředu míč i vybojovat souboje, občas už i přihrává,až vylepší střelbu,tak góly zase přijdou,  Adam - u něj je fyzička bez problémů,naběhá hodně i vyhrává souboje se staršími kluky, potřebuje vylepšit prostorovou orientaci při zápase a přihrávku.

Lukáš G. - hrál chvilku ve 2.půli, dokázal se dostat do gólové šance, Štěpán- snažil se, ale nemůže se zatím prosazovat proti ročníku 2000,  Matěj K. - hrál vždy jen chvilku, zatím to prostě neuběhá ,příště dostane šanci zase.

Díky rodičům za hezké fandění při zápase.

Ještě názor Dukly: Petr St.