Jdi na obsah Jdi na menu

Aritma B - Uhelné sklady 7 : 0 (4:0)

30. 4. 2009

Aritma B  -  Uhelné sklady  7 : 0  (4:0)

Ve středu odpoledne jsme předehrávali zápas s družstvem Uhelných skladů. Pod tímto názvem se skrývá béčko Stodůlek,tedy náš ročník. Na podzim jsme na Stodůlkách vyhráli 11:0, ale poločas byl jen 2:0 a zápas byl v 1.půli vyrovnaný.

Tentokrát přijel soupeř se dvěma hráči roč. 2000, což ale na hře nebylo znát. Od začátku jsme měli převahu a brankou Michala Havlíčka a dvěma góly Matěje Berana jsme vedli v 16. minutě již 3:0. Pak jsem trochu proházel sestavu,převahu jsme měli stále, ale hra již nebyla tak plynulá.Půli uzavřel hezkým gólem na 4:0 Lukáš Šuchma.

Ve 2.půli jsme opět v sestavě pro nás neobvyklé měli převahu,ale bez branek.Potom utkání přerušil na 15 minut prudký déšť. Po pauze se zápas dohrál a my jsme přidali 3 krásné góly,Michal na 5:0 a v posledních 2 minutách Matěj Karger a nádhernou střelou Jirka Vožický. Konečné skóre je slušné, hra byla pěkná hlavně v 1.poločase,kdy dobře nalevo kombinoval Dominik s Michalem.Dobře zahrál i Matěj Beran,když dal 2 góly,sice ušmudlané,ale celkově jako brankář zahrál v útoku výborně. Aktivní byl Oliver, ostatní také musím pochválit, ovšem proti soupeřům z čela tabulky budeme muset hodně přidat. Lukáš v brance neměl moc práce,ale před koncem utkání ,v době ,kdy už všichni naši útočili,chytil sólo soupeře.