Jdi na obsah Jdi na menu

Řepy - Aritma 0 : 7 (0:3)

13. 9. 2009

V sobotu i v neděli obě naše přípravky zvítězily, podotýkám,že soupeři tentokrát nebyli nijak slabí, oba měli ve svém středu pár dobrých a narostlých fotbalistů a rozhodně nebudou hrát o poslední místa.

Aritma B  -  Čechie Smíchov  6 : 2 ( 3:1)

V sobotu jsme nastoupili za béčko s 8 hráči. Především se dobře prezentoval Michal,nejen střelbou,ale i přehledem ve hře a přihrávkami, v 1.poločase mu zdatně pomáhal v záloze dobrým výkonem Matěj K.

Tomáš  se stal v 1.poločase paličem šancí,ve 2.půli to dvěma góly napravil.Další dva přidal Michal, po jednom Matěj B. a Péťa H.

komentář soupeře k utkání:

Řepy  -  Aritma A  0 : 7 ( 0:3)

Na nedělní odpolední mistrák do Řep jsme přijeli s cílem zvítězit. Od začátku jsme měli převahu,ale nemohli jsme se gólově prosadit. První gól Michala po střele z dálky vypadl z branky, jak ukázal později Jirkův videozáznam,tak gól byl uznán správně,míč se odrazil od konstrukce v brance.

Dařila se nám celkem i kombinace, střelby bylo dost,ale nepřesné.Domácí byli docela zdatní a ani po půli  3: 0 pro nás nebylo nic rozhodnuto.

Ve 2.poločase jsme po dobré hře přidali další branky a jednoznačně zvítězili 7 : 0. Není tolik důležitá výše vítězství, ale dobrá hra všech našich kluků. K vidění byly přihrávky,dokonce i zpětné a křížné, střelba,kličky ,centry. Hráči si hezky drželi svoje pozice a hra již hodně připomínala fotbal,ke kterému bychom se měli časem dopracovat. Prostě tentokrát radost pohledět...Dokonce i ve vzduchu jsme zahráli dobře,vysoké míče byly většinou naše. I soupeř měl ve svém středu několik dobrých hráčů, a zhruba do 5.minuty 2.poločasu se pral statečně a nic nevzdával.

Pochválit musím Lukáše Š. a Péťu S. v obraně za spolehlivý a poctivý výkon, výborná pak byla záloha,zejména Jirka s Michalem přihrávali i stříleli, hráli pro tým.Přidal se k nim i Matěj K.,tentokrát vydržel s dobrým výkonem celý zápas. Tomáš v útoku tentokrát bojoval po celou dobu,kdy byl na hřišti, přidali se i Adam,Oliver a Štěpán. Lukáše G. diskvalifikovala během zápasu zraněná noha.

Pochválil jsem kluky po zápase v šatně,tentokrát zcela bez výhrad,což se často nestává. Možná nás brzo některý soupeř sestřelí zase dolů, ale předvedli jsme konečně fotbal, na tom trvám.