Jdi na obsah Jdi na menu

Sparta B - Aritma 1 : 3 ( 1:2)

23. 9. 2009

Sparta  B  -  Aritma   1 : 3  ( 1:2 )

V areálu hezkého tréninkového centra na Strahově jsme předehrávali za slunečného počasí zápas se Spartou.

Soupeř byl podle očekávání  rychlý a technický, střídal 2 sedmičky. My jsme přijeli se 13 hráči. Zápas byl od začátku  velmi rychlý, hraný s obrovským nasazením z obou stran. Opět se ukázalo,že se vždy přizpůsobíme hře soupeře, co se týče tempa hry. Ze začátku jsme měli malinko navrch a vstřelili 2 branky, Tomáš a Michal. Mohli jsme vedení ještě zvýšit, ale soupeř v poslední minutě  půle snížil na  1:2 z trestného kopu.

Ve 2.poločase ,hraném opět ve velkém tempu, měla již navrch Sparta, ale my jsme ji do mnoha šancí nepustili a hrozili jsme z brejků. Po jednom z nich Matěj B., který v 1.půli chytal,zvýšil na 3:1.

Tak taky zápas skončil, do poslední minuty se hrálo s velkým nasazením.

Soupeř byl velice šikovný, ale kluci si dnes výhru zasloužili a došli si pro ní velkou bojovností, tentokrát bez výjimky všech 13 hráčů na hřišti.

Oba brankáři, Lukáš G. a Matěj B. zachytali na jedničku, výborně zahráli v obraně tradičně Lukáš Š. a Petr S., na které byl po celý zápas ze strany soupeře vyvíjen tlak.

Záloha nezklamala, Michal opět vstřelil branku a Jirka s Matějem K. se vydali ze všech sil.

Tomáš v útoku rovněž skóroval, Adam ,Oliver i Štěpán se mi všichni dnes libili.

Na závěr i pochvala pro Lukáše T. a Filipa, kdykoli se objevili na hřišti, bylo je tam vidět !

Vyhráli jsem dnes s těžkým soupeřem, po 100% kolektivním výkonu,kdy se kluci dokázali navzájem zastoupit a bojovat jeden za druhého.

Na závěr 1 poznámka: v letošní sezoně jsem byl zatím 2x spokojen:   s velmi fotbalovým výkonem ve 2.poločase na Řepích a dnes s 1.poločasem na Spartě s velkým nasazením kluků.  čeká nás ještě dlouhá cesta, ale nakročeno mají kluci správně..určitě stojí za to být v tomhle týmu, i když nějaká porážka časem přijde..