Jdi na obsah Jdi na menu
 

1.10. Nebušice - Aritma 1:9, 3.10. Aritma - V.Žižkov 8:6

4. 10. 2010

1.10.   Nebušice - Aritma  1 : 9  (1:5)        7+1

V páteční předehrávce jsme vysoko zvítězili na hřišti Nebušic. Už ve 2. min. skóroval Tomáš a v 5. min. Michal H. Domácím se potom podařilo z ojedinělého protiútoku snížit na 1:2, když jsme si nepohlídali jejich jediného útočníka. přesto jsme dál pokračovali v naší hře a po gólech Tomáše,Dominika a Olivera jsme po půli vedli 5:1.

Ve 2. poločase jsme střídavě podávali průměrný a dobrý výkon , další branky přidali 2x Michal h., a po jedné Lukáš G. a Lukáš Š.

V utkání jsme s přehledem zvítězili, místy nám komplikovali hru domácí,tvořící houfy. Dobře je,že i když hodně klukům prohodím jejich místa, dokážou si je držet a vědí,co tam mají hrát. Důležité je snažit se prosadit fotbalově,bez ohledu na skóre. Dobře zahrál Jirka, jen gól tomu dnes chyběl. Dále podal dobrý výkon Michal H.( i střelecky) a Lukáš Š. Tomáš se v 1. polčase prosadil střelecky a ve 2.půli dobře zvládl pro něj nezvyklou úlohu obránce. V útoku zaujali i Oliver a místy Lukáš G.,  při rozehrávce Matěj Kar.  Při penaltách po zápase se vyznamenal Matěj B.

Nastoupili :  M.Beran - T.Beran, Gregor, Havlíček, Jirkovský, Karger, Klesal,Klouček, Mach, Pikner, Soukup, Šalanský, Šuchma , Vožický.

Branky :  3x Michal H., 2x Tomáš , 1x Oliver, Lukáš Š., Lukáš G., Dominik.

P.S. Prohlížel jsem si na DVD náš zápas proti Uhelným skladům. Předvedli jsme opravdu fotbalový výkon, plný individuálních akcí  a přečíslení, a také jsme se snažili kombinovat. vázlo jen proměňování šancí, ale na tuhle kategorii to byl z naší strany opravdu hezký fotbal..

3.10.   Aritma - Viktoria Žižkov   8 : 6  ( 3:1, 4:3, 1:2 )

V utkání 5+1 na Aritmě proti soupeři,který měl i hráče roč. 2000, jsme se snažili hrát fotbal a po většinu utkání se to dařilo. Chvílemi jsme byli lepší, chvíli byl zápas vyrovnaný, ale fotbalově jsme měli navrch. Soupeř se snažil prosadit nákopy a střelami z dálky,

Vývoj skóre-  0:1, 3:1, 3:2. 5:2, 5:4, 8:4, 8:6.

Dávali jsme povětšinou hezké branky po kombinačních akcích, a spálili opět spoustu šancí,jako obvykle....A góly,co jsme dostali byly opět zbytečné..Nicméně za náš výkon jsem musel kluky pochválit. Formu má Jirka a Lukáš Š., standartně zahrál dobře Michal, v útoku Štěpán a Tomáš, chuť do hry měl Petr H i Adam..   Cením si hlavně toho,že jsme se po celý zápas snažili hrát fotbal a i s výměnou postů se kluci vypořádali dobře.

Nastoupili:   Gregor, Plecitý - M.Beran, T.Beran, Havlíček, Hron, Karger, Klouček, Nagy , Šebrle, Šuchma, Vágner, Vožický .

Branky :  2x Jirka a Lukáš Š., 1 x Matěj Karg., Matěj B. , Petr H. a 1x vlastní.

komentář soupeře

Přátelé fotbalu(sk viktoria žižkov-starší přípravka),odehráli jsme mistrovské utkání na hřišti soupeře Aritmy Praha.Utkání jsme začali vstřelenou brankou (J.Dlouhý),vše vypadalo že soupeře zaskočíme ale nebylo tomu tak ,soupeř v zápětí vyrovnává.Bojovnost byla po celý čas utkání jak v první třetině tak ve druhé a také ve třetí.Sudí nám neuznal regulérní vstřelenou branku a navíc jsme si dvě vlastní branky.Kdybych to měl shrnout tak jsme první tým tabulky porazili.Musím vám sdělit že jsem nečekal že dokážem držet krok celé utkání a navíc jsme si vytvořili také převahu - osobně nesouhlasím s konečným stavem jelikož tomu utkání neodpovídalo.Jak jste shlédli tak dokáží naši borci zahrát když chtějí a dnes bylo znát že chtějí hrát a to od A-Z,M.Fales trefil břevno po pěkné akci,T.Fialovi neuznána branka po parádní střele z dálky,agresivita všech hráčů-agresor na hřišti a obětavé zákroky T.Jandy parádní,A.Podroužek asvou bojovností a skvělým zákrokem v brance,J.Muller se blýskl v brance - VŠICHNI HRÁLI A NECHALI NA HŘIŠTI VŠE.Do týmu se vrátil Lukáš Doubrava a klukům v rámci svých sil pomohl,kluci ho přijali vřele

Můj komentář k tomu :.

S tímto pohledem na utkání nemohu souhlasit. Byli jsme to my,kdo kombinoval po zemi a snažil se hrát fotbal, na gólové šance jsme rovněž byli jednoznačně lepší. Proti staršímu soupeři jsme se prosadili a regulérní-neregulérní gól bych jakotrenér vůbec neřešil,hra je daleko podstatnější. A gól platí,je-li míč celým objemem za čarou a odpíská li to rozhodčí.