Jdi na obsah Jdi na menu

12.9.2010 : Aritma - Uhelné sklady 5 : 3, Real - Aritma 1 : 12

12. 9. 2010
Aritma  -  Uhelné sklady  5 : 3  ( 2:2)     7 + 1

Den po náročném turnaji v Ústí jsme doma na naší trávě- letišti přivítali tým Stodůlek, startující pod názvem Uhelné sklady.

Po celé utkání jsme většinou měli převahu a neproměnili spoustu příležitostí. Naopak góly,které jsme dostali byly všechny dost laciné. Že špatně bráníme standartky ,to víme a zmatky před brankou dokážeme vytvářet sami.

Nicméně naše hra tentokrát byla docela na úrovni. Zápas se musel líbit, hrálo se nahoru- dolů a dařily se nám tentokrát přihrávky a přechod do útoku. Max vyrovnával po rohu na 1 : 1, všechny naše ostatní branky ( Petr H. na 2 : 1, Oliver na 3 : 2 a Michal H. na 4 : 3 a 5 : 3) byly velmi hezké. I přes naši převahu byl zápas díky vývoji skóre dramatický.

Vytknout se nám dá kromě neproměňování šancí a zbytečně obdržených branek také nevracení se zálohy . V systému 2 - 3 - 2, který hrajem a který je velmi útočný, je potřeba,aby se alespoň 2 záložníci ze tří vraceli zpět, jinak dochází k přečíslení. dalším řešením je potom v útoku proměňovat šance, což je naše slabina.

Výborná byla tentokrát naše přechodová fáze z obrany do útoku, a také řešení některých situací jeden na jednoho se mi líbilo.

Nastoupili : Gregor -  Havlíček, Hron , Karger , Klesal , Klouček , Tříska, Šalanský , Šuchma, Vožický, Zimmer , M. Štěpán.

Komentář z webu soupeře :

Aritma začala velkým tlakem, vypracovala si několik šancí, ale Marek v brance dnes doslova čaroval. V 6. minutě utekl Martin po levé straně, jeho střelu na mokrém terénu brankář neudržel a Vojta tak mohl pohodlně dorážet do prázdné branky - 0 : 1!
Aritma se z nečekaného vývoje brzy vzpamatovala a opět se na naši branku valil jeden útok za druhým. Kluci dlouho odolávali, párkrát jsme měli i štěstí, ale v 16. minutě jsme po rohu inkasovali a o pět minut později už jsme prohrávali 2:1. Ještě do poločasu se klukům povedlo vyrovnat, když Vojta zahrával roh a Fido dokázal protlačit míč do branky.
Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil, Aritma tlačila, kluci obětavě bránili, občas se jim povedl nějaký ten protiútok.
V 8. minutě, jsme inkasovali potřetí a vzápětí se ještě klukům povedlo vyrovnat z podobné akce, jako při prvním gólu: Martin zatáhl balón po straně a odraženou střelu dorážel do sítě Fido - 3:3.
Na čtvrtý gól Aritmy už jsme odpovědět nedokázali, přestože pár šancí ještě bylo (Matěj, Martin) a po zranění brakáře Marka jsme inkasovali ještě po páté.
I přes pro hru všichni kluci zaslouží pochvalu za bojovnost, Marek v brance excelentní výkon, opět výborně hrál Patrik a vůbec celá obrana.
V čem nás ale soupeři dost jasně přehrávají jsou přihrávky, které nám chybí. Je to znát hlavně při přechodu do útoku a ve finální části. Až se kluci naučí přihrávat, porazí i Aritmu.

Real  -  Aritma  1 : 12  (0:4, 1:3, 0:5 )    5+1

Na hřišti soupeře jsme nastoupili  proti začátečníkům. Hřiště bylo navíc oproti pravidlům ještě zmenšené, takže kombinovat se dalo těžko, navíc domácí vytvářeli chumly,které se těžko prostřelovaly.

Konečný výsledek mohl být ještě daleko vyšší, výkon z naší strany byl průměrný, ale asi 3 nebo 4 branky byly hezké. Kluci si zastříleli, občas i zahráli a občas byli trochu mimo ...:)
Ještě střelci: 4x Petr H., 3x Michal P. a Filip, po jednom Adam a Alex.

Nastoupili :  Pavel - Matěj Kar., Matěj Klo., Lukáš T., Adam, Alex, Michal P.,Filip a Michal J.