Jdi na obsah Jdi na menu
 

14.2. - 3. místo z chrudimské haly !

14. 2. 2010

14.2.  hala Chrudim -  3. místo !

V neděli 14.2. jsme vyrazili do velké chrudimská haly,známé z futsalu, na kvalitně obsazený turnaj. Podali jsme výborné výkony a dařilo se nám herně i výsledkově.

Aritma  -  Fotbalová škola Třebíč   6 : 1

Proti technicky dobře vybavené Třebíči nám dokonale vyšel úvod zápasu a brzy jsme vedli 3 : 0. Hráli jsme až do konce a navýšili ještě skóre. Střelecky se dařilo Michalovi- 3 branky, po jedné přidali Jirka,Petr a Dominik.

Aritma  -  FC Hradec Králové   2 : 1

Velký úspěch proti favoritovi z Hradce. Soupeři jsme se naprosto vyrovnali a Štěpán rozhodl mazácky dvěma krásnými góly. V brance nás podržel Matěj a v poli výborný Jirka.

Aritma - Spartak Choceň  3 : 0

Vítězství nad Chocní nás posunulo do semifinále. V utkání jsme na naše poměry předvedli hezký kombinační fotbal. Branky 2x Jirka a 1 Štěpán.

Aritma  - FKM Javorka  1 : 3

Tenhle zápas nám nevyšel jako předchozí. Urostlý soupeř ze střediska mládeže ve východních Čechách hrál dobře a my jsme k němu pozdě přistupovali. Tímpádem jsme postoupili ze skupiny ze 2. místa a v semifinále nás čekala suverénní Sparta. Branku vstřelil Michal.

Semifinále:   Aritma - Sparta  3 : 5

V semifinále jsme narazili na nejlepší tým turnaje - Spartu roč. 2001. V utkání s technicky a rychlostně vybaveným soupeřem se nám ze začátku dařilo a v polovině utkání jsme vedli 2 : 0. Sparta potom dokázala výsledek otočit na 2 : 4  (1 branka Sparty neměla platit-odrazem od stropu). kluci ale bojovali až do konce a v poslední minutě ještě přidali gól.Ve fyzicky náročném a kvalitním utkání nás podržel Matěj v brance a střelecky se probudil Tomáš- 2 góly. jeden přidal Michal, v poli opět výborný Jirka.

o 3. místo :   Aritma - FKM Javorka  3 : 0

Utkání o medaili jsem tentokrát zvládli a vrátili jsme soupeři,povzbuzovanému hlučnými fandy, porážku ze skupiny. Utkání jsme odehráli ve velkém stylu a vyhráli o 3 branky. Ty vstřelili Štěpán, Tomáš a Jirka.

Celkové pořadí:

1. AC Sparta Praha

2. AFK Chrudim

3. SK ARITMA Praha

4. FKM Javorka

5. FC Hradec králové

6. FK Chlumec n.Cidlinou,  7. FŠ Třebíč,  8. Kuřim ,

9. Spartak Choceň,  10. Sj H.Brod.

Hodnocení :

V souboji s kvalitními celky,mezi nimiž bylo pět středisek mládeže,která patří ve svých soutěžích k nejlepším,jsme rozhodně uspěli. Prosadili jsme se bojovným týmovým výkonem a také svoji hrou. Ani za stavu 2 : 0 pro nás se Spartou jsme nepřestali hrát fotbal a pouze nebránili. V každém zápase vynikli vždy 3-4 naši hráči a střídavě táhli tým.

V brance nás tentokrát podržel výborný a soustředěný Matěj, v poli byl vynikající Jirka,který i z pozice obránce útočil a střílel branky, a nebyl k unavení.  Standartně dobrý výkon podpořený pěti góly podal Michal, v útoku se k němu přidal nejprve rychlík Štěpán ( dvěma nádhernými góly udělal Hradec) a v play-off zápasech se rozehrál k výbornému výkonu i Tomáš.

Dominik,Petr a Lukáš Š. střídali pozice v obraně i v útoku a hráli dobře.

Celkově střelci:  Michal-5, Jirka a Štěpán -4, Tomáš -3, po jednom Dominik a Petr.

Kluci se přesvědčili,že mohou i s dobrými soupeři uspět a předvedli jak dobrý týmový,tak individuální výkon. I s jejich celkovým chováním na turnaji nebyl žádný problém.