Jdi na obsah Jdi na menu

16.10. Slavia dívky - Aritma 0:7 ( 0:4 ), 17.10. 3. místo v Dobrovízi

19. 10. 2010

SK Slavia dívky - Aritma  0:7 (0:4)

Na UMT v Edenu jsme nastoupili proti holkám, některé z nich i roč 99. Začali jsme svoji hrou a brzy se uklidnili vedoucí brankou. Kluci v 1. poločase na 100% splnili to,co jsme si řekli před zápasem, a soupeře,který se jen tak nevzdával přehráli. Náš výkon byl bojovný a velmi fotbalový,před naši branku jsme slávistky vůbec nepustili. K vidění byly přihrávky i individuální akce a spousta střelby, chybělo jen větší gólové vyjádření.

Na začátku 2.poločasu začli domácí hrát pressing a naši jakoby si mysleli,že to snad půjde samo, takže chvíli byl zápas vyrovnaný ( nebo spíš hra neurovnaná...) Časem jsme opět získali převahu a vrátili se ke své hře. Výsledek 7:0 je velmi dobrý, ale gólové vyjádření z naší strany mohlo být vyšší. Zápas však nebyl tak jednoduchý,jak naznačuje skóre, holky bojovaly do poslední minuty a hrálo se ve velkém nasazení.

Pochvala tentokrát pro celý tým, během zápasu jsme opět měnili hráčům posty a pozičně to zvládli.

Nastoupili : Plecitý - M.Beran, T.Beran ,Gregor , Havlíček , Hron , Karger, Klesal , Mach , Soukup,Šalanský , Šuchma , Vágner, Vožický .

Branky : 3x Michal H., 1x Oliver, Matěj B., Jirka ,Lukáš Š.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

17.10. Turnaj Dobrovíz -  3. místo

Na turnaji pořádaném SK Kladno na trávě v Dobrovízi jsme obsadili 3. místo ( jen 1 bod chyběl ke stříbru) ze šesti týmů.

Nastoupili SK Kladno a Králův Dvůr s ročníky 2002 a Kablo kročehlavy,Slovan Kladno a Brandýsek,všichni s mixem ročníků.

Naše výsledky : Králův Dvůr 2:2,  Slovan 4 : 0, Kročehlavy 2:1,  SK Kladno 2:2,  Brandýsek 4:4.

Ve většině zápasů jsme hráli dobrý fotbal, někteří hráči mě i příjemně překvapili. Výborné bylo naše vyrovnané utkání s SK Kladno,  výhrady mám pouze k našemu bránění ( ne jen obránců,ale celého týmu ) proti Brandýsku, ten zápas jsme měli vyhrát.

Nastoupili :  Gregor - M.Beran , T.Beran ,Čížek ,Fiker, Gregor , Hron,Jirkovský , Klouček ,Mach ,Pikner , Soukup, Šalanský , Šebrle .