Jdi na obsah Jdi na menu
 

23.3. Zličín - Aritma 5 : 1

23. 3. 2010

FC Zličín - Aritma  5 : 1

V přípravném utkání na Zličínské umělce jsme prohráli  1 : 5. Dorazil jsem z Aritmy z tréninku asi v 15. minutě, v té době jsme již prohrávali 0:2.

Soupeř vyhrál zaslouženě, byl daleko rychlejší a zdravě bojovný, naši se zbytečně dlouho rozhodovali,než vyrazili do souboje.

Vzájemně jsme se nezajištovali, byli jsme málo agresivní ( mám na mysli samozřejmě zdravou agresivitu).Zličín měl velmi rychlou přechodovou fázi (,příliš se s tím nepárali),na což jsme my nestačili reagovat. Záloha nedoplňovala obránce, ti zase nevyrazili proti střílejícímu útočníkovi 5m od naší branky...Naši útočníci potom nedokázali skórovat.Branku dal Petr H. na 1:5 těsně před koncem.

Nikoho nebudu kritizovat,kluci si drobné chyby a výpadky mezi sebe poctivě rozdělili...každou porážkou je třeba se poučit a taky jí umět přijmout. Také jsme měli ztíženou situaci výměnou pozic u několika hráčů,ale to je naprosto v pořádku,od toho se přípravná utkání hrají. Možná jsme po sérii úspěšných výsledků takový zápas potřebovali. Ale nikdo utkání nevypustil, snažili se všichni.

Proto nikoho dnes nehodnotím,snad jen zmínka o brankáři,tam byl výkon v pořádku.

Po nedělním mistráku se Stodůlkami hrajeme v úterý 30.3. na Aritmě v době tréninku přátelák s Loko Vltavín. V soutěžních utkáních jsme je poráželi,ale dalo to práci.Když jsme tam pak jeli na přátelák,v kombinované sestavě jsme prohráli. Takže soupeř zhruba naší výkonnosti. Ve čtvrtek bych udělal nominaci na 30.3.