Jdi na obsah Jdi na menu
 

24.1.- ZLATO z Milovic !!

24. 1. 2010

Ne 24.1.2010 -  hala Milovice- 1. místo !

Do haly s povrchem umělá tráva jsme ráno dorazili včas a zahájili jsme turnaj 1.zápasem s domácími...

Aritma - Milovice 3 : 2

Do zápasu jsme vstoupili dobře a dali 1. gól,ale potom se začaly dít věci...Jako bychom zapomněli hrát fotbal a zmatkovali..Domácí se po našich chybách a otálení dostali do vedení 2:1. tady nutno vyzdvihnout,že kluci zabojovali a doslova urvali výhru gĺem v poslední minutě. Takže bojovnost O.K., výkon nic moc...

Aritma - Vysočany  8 : 0

Soupeře jsme přehráli, a dalo se na to chvílemi už i koukat, nicméně soupěř nakonec skončil osmý, a podle toho bych i hodnotil.Jen jsem doufal,že nás výhra trochu nakopne..

Aritma - Velim  4 : 2

Tak tenhle zápas s poměrně silným a do té doby často skŕujícím soupeřem zvládli kluci na jedničku. Ujali se brzy vedení už 3:0 a o postupu do finále nebylo pochyb.

Finále -  Aritma - Kounice  6 : 0

V souboji o 1. místo s dosud neporaženými Kounicemi jsme rozhodli hned v úvodu zápasu a poté jsme prostřídali všechny hráče. Tady nemám co dodat, zápas se vydařil..

Naši střelci celkem: 10- Michal H.,  5- Tomáš , 2- Pavel, 2- Lukáš G.

1- Jirka, Lukáš Š.

Výborně zahráli Míša H. (nejlepší střelec turnaje) a Jirka- výborný nahravač,  střelecky se dařilo Tomášovi. Ostatním pochvala za bojovnost (až na ten první zápas) a také za chování na turnaji..

Celkově si myslím,že jsme vyhráli po zásluze, výkon týmu hodnotím jako odpovídající našim možnostem, čili dobrý (1. místo je 1. místo,ale mohlo to být ještě lepší .

Pořadí:  1. Aritma,  2. Kounice , 3. ČAFC, 4. Milovice, 5. Velim ,

6. Kolovraty, 7. Dubeč , 8. Vysočany.