25.9. Aritma - SK Střešovice 6:3, SK Nusle - Aritma 2:12

28. 9. 2010

25.9.   Aritma - SK Střešovice  6:3 (2:1)    7+1

Na derby se sousedy ze Střešovic jsme přejeli z Nuslí a prakticky hned jsme nastoupili. Výhodou byla rozehranost, nevýhodou se ukázalo,že jsme se hned nedokázali přeorientovat z malého hřiště na systém 7+1 a naše letiště..

Začínalo zrovna pršet,ale ještě jsme stihli odehrát utkání na trávě. Vedli jsme 1.0, ale nedokázali jsme proměnit šance a zvýšit. Soupeř poměrně vyrovnal hru a posléze i skóre. Do půle jsme stačili ještě dát na 2:1.

Do 2. poločasu jsme si ujasnili,jak hrát a vstoupili jsme do něj podstatně lépe. Dobře nám vycházela přechodová fáze, některé akce byly hezké a vedli jsme 4:1. Poté ještě oba týmy přidaly 2 branky a konečné skŕe 6:3 pro nás,asi zaslouženě.

Ve 2. poločase se nám povedlo kombinovat ( přihrávat si) a vytvořit si gólové šance, bohužel po celý zápas jsme jich dost zahodili ( opět). Při hře na pouhé 2 obránce a navíc bez Jirky měl vzadu těžkou úlohu Lukáš Š., ale zhostil se jí dobře. Záloha se nám opět zapomínala vracet do obrany, a útočníci pro změnu z útoku do středu pole pro míče. V kombinaci s tím,že proměníme asi každou pátou šanci to pak znamená, že ve většině zápasů jsme sice lepší, ale děláme je dramatické...Nicméně zápas se musel líbit a byl i fyzicky náročný.

Kromě Lukáše Š. pochvala pro Matěje Kar. za dobrou rozehrávku ,pro Michala za jeho standartní výkon a pro neúnavného Adama, pro Matěje B. pak za 2 góly, a samozřejmě i pro zbytek týmu, hrajícího dnes 2 zápasy.

Branky: 2x Michal H., 2x Matěj B., 1x Tomáš a Adam.

Nastoupili: Plecitý - M.Beran, T.Beran ,Gregor, Havlíček, Hron , Karger, Klouček, Mach , Soukup,Šalanský , Šuchma, Vágner.