Jdi na obsah Jdi na menu
 

26.-27.11. turnaj Hlušice - 12. místo

26.-27.11.  Turnaj Hlušice  - 12. místo

V sobotu brzy ráno jsme přijeli na tradičně dobře obsazený dvoudenní turnaj do Hlušic, pořádaný Regionálním centrem mládeže Cidlina.

V 1. zápase nás čekal tým Bohemians. hráli jsme s nimi vyrovnanou partii, šance jsme měli, ale nedali. Naopak nepokrytý hráč soupeře napřáhl ke střele z dálky a prohráli jsme 0:1.  Aritma - Bohemians 0:1.  V dalším utkání jsme si věřili na Neratovické áčko. Prohrávali jsme již 0:2 a 1:3, pokaždé jsme dokázali snížit. Byl to vyrovnaný boj až do konce, bohužel všechny 3 branky jsme inkasovali po hrozných chybách, jedna byla dokonce vlastní.. Aritma - Neratovice A  2:3.   V dalším zápase proti Jablonci jsme nebyli favoritem. Dokázali jsme se vyhecovat a povedl se začátek utkání. Potom se již dařilo až do konce a překvapivě vysoko jsme vyhráli-  Aritma - Jablonec 4:0.  ve 4. utkání nác čekalo dosud neporažené brno. do zápasu jsme vlétli a vedli 1:0. Po chybě v naší rozehrávce soupeř vyrovnal. až do konce to byla vyrovnaná bitva, v poslední minutě jsme se ještě tlačili před brněnskou branku. po rychlém výhozu jejich gólmana a našem neuvěřitelném zkratu vstřelilo Brno 10 sekund před koncem vítěznou branku... Aritma - Brno  1:2.   V 5. zápase proti loňskému vítězi- FK Pardubice, nám nezbývalo,než zvítězit. Kluci zase vlétli do utkání, byli lepší a vedli již 3:0. N akonec jsme zaslouženě vyhráli 3:1 a k postupu do osmifinálové skupiny nám scházel jen 1 bod. Aritma - FK Pardubice 3:1. Čekalo nás domácí RMSK Cidlina, které sice nehrálo špatně ,ale dosud bylo bez bodu. Dokonce v případě očekávané výhry bychom měli v osmifinále výhodnou pozici ( a vyřadili Pardubice). Jenže proti domácím se nám nedařilo, byl to dnes 1. zápas,kdy nás soupeř přehrál. stačilo mu k tomu vysoké nasazení,aby nás porazil 2:0 a o jeden bod jsme skončili ve skupině o 11.-14. místo. Aritma - RMSK Cidlina A  0:2.

V neděli jsme ve skupině o 11.-14. místo sehráli 3 zápasy, kdy jsme pravidelně střídali 2 čtyřky a snažili se kombinovat. Ve všech 3 zápasech jsme měli více ze hry, ale proti domácímu áčku i proti Lískovci jsme nedali ani vyložené šance.

Aritma- RMSK Cidlina B 3:1,  Aritma - RMSK Cidlina A  0:1,  Aritma - Tatran S.Lískovec 0:0.

Naše možnosti na turnaji naznačilo to, že s neporaženým vítězem z Brna jsme hráli vyrovnanou partii ( 1:2 gólem v posledních vteřinách) a finalistu turnaje z Pardubic jsme porazili. Bohužel je potřeba se soustředit po celý zápas a lépe nakládat se šancemi. Proto jsme dopadli až na 12. místo. nicméně pozitivní je alespoň to, že jsme na všechny soupeře stačili  a také noví hráči dobře zapadli do týmu.

Konečné pořadí:  1. Brno,  2. FK Pardubice, 3. Slovan Liberec, 4. Neratovice A,  5. Bohemians A, 6. Bohemians B, 7. Junior, 8. Neratovice B, 9. FK jablonec, 10. Litovel, 11. Cidlina A, 12. Aritma,  13. Tatran S.Lískovec, 14. Cidlina B.

Nastoupili:  Beran M., Beran T., Gregor, Havlíček, Jíra, Khalaila, Plecitý, Soukup, Šuchma, Vožický.

Celková bilance  9 - 3 -1 - 5   13:11

Branky :  Michal 5,  Lukáš Š. 3, Tomáš 2, Jirka, Adam, Pavel po 1.