Jdi na obsah Jdi na menu

28.3. Stodůlky - Aritma 6 : 2 ( 3:2 )

28. 3. 2010

Stodůlky - Aritma  6 : 2 ( 3:2 )

Na UMT Klausova jsme k zápasu se Stodůlkami určitě nejeli pro prohru, ta ale nakonec byla zasloužená.

Začali jsme sice lépe než domácí a vytvořili jsme si převahu, ale z ní nepadl gól a jako první skórovali domácí. Pak přišla tahanice o skóre- 2:0, 2:1,3:1, 3:2.  Doklepnutí Olivera a pěkná samostatná akce Štěpána znamenaly do půle těsný výsledek a vše bylo pořád otevřené.

Ve 2.poločase jsme sice měli opticky,resp.územně převahu, v poli však bylo utkání naprosto vyrovnané. Bohužel skóroval již jen náš soupeř,povětšinou vždy po chybách našich hráčů.

Ono ale i ve fotbale všechno souvisí se vším, a hráči vzadu jsou nuceni k chybám chybami svých kolegů,hrajících před nimi.Prostě jsme se o to zase podělili. Klukům nelze vyčítat,že by nebojovali, ale všude jsme byli jako druzí. Soupeř k nám dobře přistupoval a vyhrával osobní souboje proto,že do nich chodil včas. Naši hráči s tímto zbytečně váhali a spojí li se to s nedůrazem před brankou soupeře,prohra je na světě.

Teď je potřeba zvednout hlavu, zvládnout úterní přátelák a potom se po týdenní pauze opět pustit do fotbalu. Bude toho víc než dost. Dubnový program tréninků a zápasů dám brzy na web. A na dnešní mistrák se pořádně kouknu na DVD, a potom k němu možná ještě něco napíšu.

Fotbal jsme hrát určitě nezapomněli, ale úterní Zličín a dnešní Stodůlky si byly dost podobné. Soupeř hrál důrazně a my jsme všude byli druzí...