Jdi na obsah Jdi na menu

30./31.10. Kačerov - Aritma 1 : 10, Union Žižkov - Aritma 0 : 6 .

1. 11. 2010

30.10.  Kačerov - Aritma  1 : 10  ( 3:0, 3:0, 4:1 )      5+1

Na UMT na Kačerově jsme v sobotu za hezkého počasí odehráli zápas proti týmu ze spodních pater tabulky. Sice jsme na hřišti jednoznačně dominovali, ale s naším výkonem jsem tentokrát nemohl být spokojen.

Dobře zahrál střelecky disponovaný Michal H. a dařilo se Tomášovi, byť neskóroval,byl na hřišti hodně vidět. Občas předvedl dobrý zákrok Matěj B. v brance, a Petr S. bojoval po celý zápas ( byť občas dělal chyby). To je tak asi vše,co se dá tentokrát pochválit. příliš se nám nedařila kombinace, a byť před brankou domácích byly chumly,měli se i ostatní hráči dokázat střelecky prosadit.

Hlavně jsem u ostatních hráčů postrádal větší bojovnost a snahu vstřelit branku,případně vybojovat ztracený míč. Takže výsledkem je sice vysoká výhra, ale po velmi průměrném výkonu.

Nastoupili: M.Beran - T.Beran, Čížek, Gregor, Havlíček, Klouček , Mach , Soukup, Tříska.

(za mladší přípravku nastoupil Pikner).

Branky : 7x Michal H., 1x Petr S., 1x Lukáš T. a 1 vlastní.

31.10.  Union Žižkov - Aritma  0 : 6 ( 0:4 )            7+1

I v neděli na Unionu Žižkov nám vyšlo počasí , a tentokrát také výkon. Proti soupeři z popředí tabulky jsme výrazně vyhráli.

Od začátku jsme měli hru pod kontrolou a vytvářeli si tlak a šance. V 7. a v 9. minutě skóroval Michal H., v 15. minutě dal Oliver na 3: 0 a o zápase bylo rozhodnuto.

Po poločasovém vedení 4:0 jsme ve 2. půli občas klukům prohodili posty, pozičně i takticky to zvládli výborně.  Poslední gól na 6:0 vstřelil premiérově Matěj Čížek. Soupeře jsme pustili před naši branku teprve ke konci při dvou trestných kopech.

Jinak obranná fáze byla z naší strany velmi dobrá a spolehlivá, přechod do útoku slušný. Občas vázly přihrávky ( nepřesné nebo pomalé !) a příliš jsme se někdy tlačili obsazeným středem hřiště. Také koncovka mohla být ještě lepší. Skóre jsme měli ještě navýšit, nicméně soupeř byl bojovný a vůbec nebyl špatný.

Velká pochvala pro Michala H., Jirku a Tomáše, pochvala také pro Lukáše Š.  Petr S. tentokrát bezchybný, Dominik zabojoval, Matěj B. také, Oliver to měl těžké,ale přesto skóroval. Adam po návratu přinesl do naší hry oživení (jen kdyby občas včas přihrál), Lukáš G. tentokrát zabojoval a Matěj Č. dokázal,že by brzy mohl být posilou. Pavel v brance bez chyb,ale soupeř ho příliš neprověřil.

Takže s výsledkem spokojenost na 100 %, s výkonem na 95% ( umíme ještě i lépe..).Celý tým ale tentokrát nevypustil jedinou vteřinu utkání, a to se cení.

Po podzimní části soutěže jsme na hezkém 2. místě , se stejným počtem bodů jako první Zličín, jen o skóre.

Nastoupili:  Plecitý -  M.Beran ,T.Beran , Čížek , Gregor ,Havlíček , Klesal , Soukup, Šalanský ,Šuchma, Vágner, Vožický.

Branky : 4x Michal H., 1x Oliver, 1x Matěj Č.