Jdi na obsah Jdi na menu

30.4. Turnaj Pečky - 7. místo

30. 4. 2011

30.4. Turnaj AFK Pečky - 7. místo

Na turnaji v Pečkách , hraném 5+1 ( zápas 15 min.) jsme obsadili 7. místo ze 16 týmů.

Aritma - AFK Kolín 5:3  na soupeře jsme vlétli a v 8. minutě jsme  vedli 5:0 (3x Michal, 2x Matěj Kar.). Pak jsme pustili soupeře do hry a nechali ho snížit.

Aritma - Brandýs/Boleslav 3:2  podobný průběh, v 6. minutě bylo 3:0 ) 2x Michal,1x Matěj Čížek. potom jsme zcela zbytečně soupeři vyklidili pole, a nechali ho snížit v 7. min. na 3:1 a těsně před koncem na 3:2.

Aritma - Dukla 2002   3:2  2.min. Matěj Kar.1:0, 4. min.1:1, 8. min. Michal 2:1, 12.min. Matěj Kar. z pen. 3:1, v poslední minutě 3:2.

Po 3 výhrách a výkonech,kdy jsme soupeře napřed válcovali a potom jim vyklidili pole, jsme postoupili z 1. místa do skupiny o 1.-8. místo.

Aritma - Sparta 1    0:3  proti Spartě jsme si moc šancí nevytvořili, nehráli jsme dobře.

Aritma - Hradec Králové  4:5  Ve 3. minutě jsme vedli 3:0, pak jsme po rozhodčím otočeném autu přestali hrát a soupeř snížil, za stavu 3:1 jsme dali z penalty tyč. Hradec pak otočil na 3:4, dlouho jsme hráli bez zraněného Michala. Kluci se vzchopili , bojovali a srovnali skóre, zapomněli ale bránit a v posledních vteřinách toho Hradec využil- 4:5.Tři branky Michal a 1x Tomáš.

Aritma - SIAD Souš   1:2   zbytečně prohraný zápas. proti soupeři,který hlavně nakopával,jsme měli celý zápas převahu,ale ze 2 brejků jsme ho nechali 2x skórovat. Vítězný gól dal SIAD půl minuty před koncem....Branku na 1:1 dával Tomáš.

Aritma - Tempo  2:4   vítěz celého turnaje nás přehrával,ale kluci podali bojovný výkon a 2x využili chybu soupeře- branky Matěj Čížek a Lukáš G.

Aritma - Pečky  4:4  proti domácím,kteří brali 3. místo,to byl dramatický zápas hraný od branky k brance. Skóre se stále měnilo a zápas ,který mohly vyhrát oba týmy, skončil nerozhodně. Branky 3x Michal a 1x Tomáš.

Aritma - AFK Chrudim 0:4  v posledním utkání jsme na výborně hrající Chrudim nestačili.

Konečné pořadí:  1. Tempo,  2. Sparta 1,  3.Pečky, 4. Chrudim, 5. Hradec Králové, 6. Souš, 7. Aritma, 8. Brandýs/Boleslav,  9. Kolín....na dalších místech skončili Dukla 01, Dukla 02, Sparta 2, Kounice, Humpolec, Sedlčany, Čelechovice na Hané.

Předvedli jsme nevyrovnané výkony, mimo Spartu,tempo a Chrudim jsme na ostatních 6 soupeřů herně stačili. Škoda zbytečných chyb a výpadků v obraně. Kim a Matěj Čížek nasbírali neocenitelné zkušenosti, tým výrazně podrželi Michal a Tomáš, a po většinu turnaje také Matěj Karger. Brankáři si dostatečně zachytali a vystřídali výborné zákroky s chybami. Rozhodně ale nelze upřít celému týmu bojovnost.

Sestava :  Gregor,M.Beran - T.Beran,Čížek, Havlíček, Kim, Karger,Soukup.    Branky 12x Michal, 4x Matěj K., 3x Tomáš, 2x Matěj Č., 1x Lukáš.