Jdi na obsah Jdi na menu

6.11. Aritma - Háje B 6:3

9. 11. 2010

6.11.  Aritma - FC Háje B  6:3  ( 1:1, 4:0, 1:2)    5+1

V sobotním poledni se na UMT na Aritmě představil tým FC Háje, který se ukázal být silným soupeřem.

My jsme nastoupili s větším počtem hráčů a pravidelně na 2 pětky. Po hezké akci Tomáše jsme šli do vedení v 11. minutě, soupeř v 15. min. srovnal skóre. V 1. třetině jsme měli mírnou převahu, zápas byl vyrovnaný, šance jsme neproměňovali.

Ve 2. třetině nás hned ve 2. min. poslal do vedení opět dnes dobře hrající Tomáš, brzy přidal 2 góly Michal a Adam uzavřel skóre na 5:1. V těchto fázích utkání jsme soupeře přehrávali.

Na začátku poslední třetiny Michal zvýšil na 6:1. Ale začali jsme hrát špatně v obraně , a také proto skončilo utkání skončilo 6:3. A to ještě Háje nastřelily 2 břevna. Dlužno dodat,že i my jsme neproměnili šance,takže to mohlo být klidně 10:3,a ale také 6:6....

Dnes dobře zachytali oba brankáři- Matěj i Lukáš. Dařilo se Tomášovi, standartní výkon podali Michal H. a Jirka, hru oživili Štěpán a Adam. Celkově to ale z naší strany bylo špatné směrem dozadu, a to nejen obránci,ale celý tým. takže se skóre spokojenost, s výkonem nikoliv...

Nastoupili : Beran M., Gregor -  Beran T., Čížek, Havlíček , Pikner, Plecitý , Soukup, Šalanský, Šebrle , Šuchma, Vágner, Vožický.

Branky : 3x Michal H., 2x Tomáš, 1x Adam.