Jdi na obsah Jdi na menu
 

8.1.2001 - Turnaj Blšan - 2. místo !!

9. 1. 2011

 

8.1.2011 - hala Spořice -  2. místo !!

V sobotu 8.1. jsme se brzy ráno vydali do hezké haly ve Spořicích u Chomutova, kde FK Blšany pořádaly silně obsazený REMAX CUP.

V 1. utkání ve skupině nás čekala AC Sparta. Ve vyrovnaném zápase jsme dokázali soupeře dobře obsazovat a v poli se mu vyrovnat. Těsně před koncem jsme vstřelili šťastný gól a vyhráli 1:0. Povzbuzení na úvod. Ve 2. utkání proti domácímu FK Blšany jsme začali dobře , vedli jsme 1:0 a dobře kombinovali. Ve 2. části utkání jsme začali zbavovat míčů a škovný tým domácích si vytvořil šance. Do konce to byl boj,který jsme vyhráli 1:0.  Ve 3. utkání proti Oldřichovu jsme měli vyhrát ,ale zaspali jsme začátek a po chybách prohrávali už 0:2. Potom jsme byli ve velkém náporu,ale povedlo se již jen upravit  skore na 1:2.  Ve 4. utkání jsme napravili dojem z předchozího zápasu a po dobrém výkonu jsme porazili VČSA Ervěnice 2 :0.  Vyhráli jsme naši skupinu před Blšany a Spartou a postoupili do semifinále.

V semifinále nás čekal FC Chomutov,který z bojů o medaile vyřadil Slavii. Začali jsme dobře a vedli 1:0, soupeři se podařilo vyrovnat a až do konce to byl dramatický zápas,který skončil 1:1. Následovaly penalty, po 3 sériích byl stav 2:2, 4. penaltu proměnil Tomáš, soupeř nedal a postupovali jsme po penaltovém drama do finále.

Ve finále proti výbornému týmu SK Kladno jsme neměli co ztratit. Úkolem bylo předvést fotbalový výkon, nezbavovat se míčů a zahrát si. To se podařilo, byli jsme Kladnu vyrovnaným soupeřem , vytvořili jsme si šance a nakonec jsme prohráli těsně 0:1.

Ve skupině : Aritma - Sparta 1:0, Blšany 1:0, Oldřichov 1:2, VČSA Ervěnice 2:0.  Pořadí ve skupině : 1. Aritma 9, 2. Blšany 6, 3. Sparta 6, 4. Oldřichov, 5. Ervěnice.

Semifinále:  Aritma - FC Chomutov 1:1, penalty 3:2.

Finále :  Aritma - SK Kladno 0:1.

Konečné pořadí:

1. SK Kladno

2. SK Aritma

3. FC Chomutov ,4. Blšany , 5. SIAD Souš, 6. AC Sparta, 7. SK Slavia, 8. Oldřichov , 9. Ervěnice, 10. Louny.

Na dobře obsazeném turnaji jsme uspěli, výsledkově na výbornou, herně na chvalitebnou . Kluci zabojovali a ustáli i penaltové drama.

Nastoupili:  Pavel -  Jirka, Lukáš Š., Petr S., Michal H., Adam, Oliver, Tomáš, Matěj B., Lukáš G.

neděle 9.1. - Zimní liga Hanspaulka

Aritma B - P.Kopanina  5 : 4,  Aritma B - Aritma A  2 : 6

V pokračování Zimní ligy jsme nastoupili proti dvěma týmům 2000. Vystřídali jsme v obou utkáních hodně hráčů a předvedli solidní výkony. Výhra nad starší Kopaninou je úspěchem. Proti našemu áčku jsme zabojovali a neztratili se, o ještě lepší výsledek nás připravili zbytečné chyby,ale ty k fotbalu patří. Vstřelili jsme 2 hezké branky.

Start do r. 2011 se docela povedl, místy se na naší hru dalo dívat.