Jdi na obsah Jdi na menu
 

8.5. turnaj v Pečkách - 9. místo

8. 5. 2010

Turnaj Pečky  -  8.5.2010

Na hezkém stadionu v Pečkách nám přálo počasí a v 8,30 jsme nastoupili k úvodnímu utkání dobře obsazeného turnaje.

Aritma - FK Kolín   0:1

Naše zbytečná prohra na úvod turnaje. Ze začátku naše mírná převaha,poté se hra vyrovnala a opakovanými,stále stejnými chybami,jsme si koledovali o branku v naší síti, až přišla...Nedůsledné obsazovaní hráčů,bránění na vzdálenost 2 metrů,místo na tělo, špatné přihrávky a koncovka..

Aritma  - AFK Pečky 1 : 1

Ze začátku se nám dařilo, vedli jsme Michalem 1:0, poté se opakoval jak přes kopírák průběh předchozího zápasu. Přenechali jsme svou nedůsledností iniciativu soupeři,a ten zaslouženě vyrovnal... Ač fyzičku máme dobrou, nepřesné ( a velmi lajdácké)přihrávky z nás dělají běžce, a potom stojí mnoho sil získat balon zpátky...nemluvě o váhání se střelbou v dobré pozici, a naopak o ukvapené a zbytečné střelbě z dálky...

Aritma - Sparta  1 : 2

V tomhle zápase jsme se konečně výkonem trochu zvedli,zabojovali jsme a dali gól Štěpánem. Na body to sice nestačilo, ale takhle jsme měli hrát v předchozích utkáních a bylo by to lepší.

Aritma - Sedlčany  0 : 0

V zápase s pozdějším vítězem naší skupiny a finalistou celého turnaje si troufám tvrdit,že jsme byli o chlup lepší. Utkání bylo velmi vyrovnané,se šancemi na obou stranách. Bohužel jsme je neproměnili a tak zápas skončil zaslouženou remízou, která ale pro nás nic neřešila...Kdybychom takhle hráli i první dva zápasy..

Aritma  -  Dynamo Č.Budějovice  1 : 1

Poslední utkání ve skupině skončilo opět remízou. V poli jsme měli trochu převahu, ale naše branka padla v době,kdy hra měla být asi přerušena, soupeř pro změnu vyrovnal již po konci utkání z penalty,kterou jsem naprosto zbytečně vyrobili...Náš výkon byl sice průměrný,ale takový zápas bychom měli dokázat vyhrát... Skóroval Jirka.

Play off -   Aritma - Polaban Nymburk  3 : 0

O naší výhře nebylo od začátku pochyb, dařilo se Michalovi - 3 branky. Kluci si konečně užili zápas, ale já jsem stále viděl v naší hře spoustu chyb, někdy i nedostatek snahy vstřelit branku...

o 9. místo -  Aritma - Dynamo Č.Budějovice 4 : 1

Branky: 2x Štěpán, 1x Michal, 1x Dominik

Tentokrát jsme svého soupeře ze skupiny již porazili a zastříleli si. Alespoň dobrý závěr turnaje, k tomu i hezké góly.

Celkové pořadí:  1. Admira ,  2. Sedlčany , 3. Sparta ,  4. Lobkovice , 5. Humpolec ,

6. Pelhřimov, 7. Kolín, 8. Pečky , 9. Aritma , 10. Č.Budějovice , 11. Kounice, 12. Nymburk.

Ve 2.polovině turnaji jsme se sice zlepšili a napravili nepovedený vstup, celkově jsme ale neuspěli. Remíza s celkově druhými Sedlčany naznačila,že jsme na vyšší umístění měli mít. Bohužel s naším výkonem ( o umístění až tolik nejde) nemohu být spokojen. Celková bilance je vyrovnaná- 2 výhry, 3 remízy a 2 prohry.