Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aritma - Bohnice 3 : 1 ( 3:1)

7. 11. 2009

 

Aritma - Bohnice  3 : 1 ( 3:1)  

V posledním mistráku na domácí půdě jsem vzhledem k počasí překvapivě zvolil hru na naší poměrně velké trávě. Byť se mohlo zdát,že to bude vyhovovat spíše soupeři, věřil jsem , že kluci mají formu a ukážou,co v nich je. Fotbal přece na trávu patří...

Do zápasu jsme vstoupili dobře,měli jsme proti solidně hrajícímu soupeři převahu, bohužel do branky nám to dnes prostě nepadalo. Po dvou spálených šancích se konečně trefil Tomáš  a vedli jsme  1 : 0. Soupeř se nevzdával a po úniku, kdy Péťa S. již na útočníka nestačil,zasáhl Jirka skluzem a Bohnice z penalty vyrovnaly - 1: 1 .

Kluci nadále pokračovali v docela dobrém výkonu, dařila se nám rozehrávka po stranách hřiště i středem, měli jsme trvalou převahu a po Michalově rohu se krásně trefil hlavou dobře hrající Jirka - 2:1 . třetí branku přidal do poločasu opět Tomáš ,takže do kabin se šlo za stavu  příznivého pro nás 3:1 .

Po přestávce jsme pokračovali v trvelé převaze a spalování menších či větších šancí a spousty rohových kopů. Přesto musím kladně hodnotit náš výkon, dalo se na to prostě koukat, byly tam přihrávky,pokusy o vysunutí útočníků i kvalitní vedení míče od našich kluků,zkrátka chyběly jen branky .Dobře zahráli vzadu Péťa S. (ten zejména ve 2.půli ,mazácky, a fotbalově vyřešil pár situací, a výborně hrající Jirka,zaskakující dnes na pozici obránce velmi spolehlivě.

Ve středu pole měl občas dobré momenty Matěj Kar., v útoku byl aktivní Štěpán a samozřejmě pochvala pro Toma za 2 góly. Snažili se i ostatní,dostali dnes všichni prostor a nezklamali- Adam, Oliver, Petr H.,Lukáš G., Lukáš T,.Matěj Klo., Míša P. a hodně si zahrál Pavel. Bojovnost dnes nechyběla nikomu z našich.

Hosté se předvedli v dobrém světle, výborně jim zachytal gólman a hrozili z brejků.

Ještě nás čeká poslední mistrák na půdě Motorletu,hrajícího na čele tabulky. Snad se můžeme těšit na dramatický zápas.

P.S.

8.11. Oprava- popletl jsem sled branek- na 1:0 hlavou Jirka, na 2:1 Tomáš. (asi jsem se na tom kopečku moc praštil..

 Po zápase  jsem chtěl rodičům krátce vysvětlit koncepci zimní přípravy- a povedlo se mi všechny pobavit krásným pádem na zem no nikdo nejsme dokonalý, i když já až do soboty 7.11. určitě byl....

Vzhledem k mé nestabilitě tedy raději uveřejním plán brzy na webu....