Jdi na obsah Jdi na menu

Aritma - Stodůlky 8 : 0 ( 3:0 )

6. 9. 2009

Nebušice - Aritma B  0 : 19 ( 0:13)

V pátečním podvečeru jsme v utkání 2.třídy nastoupili za B tým a rozstříleli Nebušice 19:0. A to jsme ještě prostřídali klukům různá místa v sestavě. I přes zhuštěnou obranu soupeře padaly občas i hezké góly, zastříleli si všichni, i brankář Matěj,hrající v útoku.

Aritma  A  -  Stodůlky  8 : 0 ( 3:0)

V 1. mistrovském utkání ve vyšší soutěží- 1.třídě, jsme doma uspěli. O vítězi utkání nebylo od začátku pochyb, ale nelíbila se mi v 1.poločase naše rozpačitá hra v útoku, nedůraz před brankou a nedoplňování hráčů zezadu. Jakoby nás trochu zaskočilo naše vlastní velké hřiště,které mělo být naší výhodou.

Do kabin se šlo o poločase za stavu 3 : 0, o poločase jsem se v kabině chvilku rozčiloval a potom se snažil kluky přimět k lepšímu výkonu. Ve 2.půli už to bylo ono,přidali jsme dalších 5 branek,některé po velmi hezkých akcích. Byli jsme již aktivnější,stříleli i nahrávali. Nejde o výsledek,ale o to,aby se všichni zapojovali do hry, doplňovali zezadu všechny posty a hráli fotbal,bez zakopnutých míčů nazdařbůh.

3 branky dal Oliver, po dvou Míša a Adam, jeden Tomáš. Poctivě zahráli všichni obránci, dobře hráli oba krajní záložníci Míša a Jirka, rozdělovali přihrávky i stříleli. Líbí se mi,že se kluci začínají hledat a přihrávat si, a to i opakovaně. Útočníci byli ve 2.poločase již aktivnější a projevilo se to na skóre.

Soupeř nastoupil s komplet ročníkem 2001, my jsme měli 3 hráče 2002.