Jdi na obsah Jdi na menu

Aritma - Bohemians 1905 7:3, Aritma - FC Bohemians 3:2, Štěrboholy - Aritma 3:2.

5.10.     Aritma - Bohemians 1905  7 : 3

V přípravném utkání na domácí velké trávě jsme porazili tým Bohemians 1905  7 : 3. Hrálo se 25 +30 minut, 7+1. Bohemians hráli s ročníkem 2002, za nás nastoupilo do pole všech 21 hráčů ( !!), z toho šest rovněž 2002.

Místy jsme předváděli hezký fotbal,kluci si opět vyměnili některé posty.Za zmínku stojí první gól na Aritmě Matěje Čížka a takyže skóroval Péťa Soukup.

9.10.    Aritma - FC Bohemians  3 : 2  (2:1)     7 + 1

V mistrovském utkání na 7+1 k nám přijeli dosud neporažení Bohemians ze Střížkova. Za hezkého počasí jsme hráli na přírodní trávě.

Soupeř nastoupil s několika hráči 2000 ( my zase s několika 2002). Hned po úvodním hvizdu se kluci do soupeře pustili, dobře kombinovali, dostávali se do šancí a po gólech Tomáše a Michala H. jsme vedli 2 : 0. Naše vedení do půle mělo být vyšší, často jsme přinutili k akci soupeřova brankáře, naopak před naší branku se soupeř skoro nedostal. Předvedli jsme výborný 1.poločas, bohužel naše útočná hra na 2 obránce je riskantní a po nepokrytí hráče zálohou jsme dostali v poslední minutě gól na 2:1.

Ve 2. poločase se hra vyrovnala a hosté měli také šance na vyrovnání. Zápas byl v těchto fázích dramatický a bojovný, my jsme rozhodli po nádherné kolektivní akci gólem na 1 dotek - 3:1 ( Tomáš). Hosté ještě dokázali opět v poslední minutě snížit na 3:2.

Vítězství jsme si zejména za výkon v 1. poločase zasloužili. Staršímu soupeři jsme se vyrovnali a hlavně jsme se zase snažili hrát fotbal :) Opět jsme pokračovali ve výměně míst, a klukům to jde.Většina z nich už umí zahrát na jakékoliv pozici, i se vzájemně zajistit při zápase bez zbytečných upozorňování od trenéra.

Jirka opět perfektní práce vzadu ,přesná rozehrávka i individuální akce ( někdy až moc), Tomáš dobrá hra a 2 góly, Adam neúnavná práce na obou stranách zálohy, Oliver dobrá práce s míčem na levém křídle, Lukáš Š. s přehledem na obou postech (obránce i záložník). Dobrá práce ve středu pole- Matěj Karger, Pavel v brance dobé čtení hry a hra nohama. Pochvala za bojovnost pro Matěje Kl., Petra S.a Dominika, ve 2.poločase i pro Matěje B.  Standartně dobrý výkon podal v levé lajně Michal, trochu indisponován zdravotně zahrál výborně, v opačné pozici napravo se pak dařil tah na branku u Petra H.

Branky: 2x Tomáš,  1x Michal H.

Nastoupili:  Plecitý -  M.Beran, T.Beran , Havlíček, Hron , Karger , Klesal , Klouček , Soukup, Šalanský ,Šuchma , Vágner , Vožický .

10.10.   Viktoria Štěrboholy - Aritma  3 : 2 ( 0:1, 2:1, 1:0 ) 5+1

Ve Štěrboholích jsme nastoupili proti klukům ze Štěrbohol a Říčan ,kteří hráli s mixem 2000-2001 a 1 dívkou 99.  Průběh utkání: Vedli jsme 1:0 gólem Alexe, soupeř vyrovnal z penalty, ještě jsme dali branku po akci Tomáše, ale víc šancí jsme bohužel neproměnili a prohráli 2:3.

Po rozpačitém začátku jsme začali hrát dobře a zápas byl vyrovnaný,šance byly na obou stranách. Pokud se nám podařilo pokrýt rozehrávku domácích,měli jsme převahu, bohužel bez gólového vyjádření. Ale i Matěj B. si docela zachytal. Utkání by asi nejvíc slušela remíza.

Všichni naši hráči podali bojovný výkon, Dobře chytal Matěj B., výborný v rozehrávce Jirka, v obraně i v útoku Tomáš. Tentokrát jsem byl spokojen se všemi, překvapili mě Filip a Alex, jak se zapojili do hry, zabojoval Lukáš G. Zápas byl pro nás určitě přínosný, na výsledku zas až tolik nezáleží ( byť vývoj utkání byl na remízu).

Branky :  Alex, Tomáš.

Nastoupili:  M.Beran - T.Beran, Gregor, Klesal, Mach, Nagy , Plecitý, Soukup, Šuchma ,Vožický.