Aritma - Kablo Kladno 7 : 3 ( 1: 0 )

6. 4. 2010

6.4.          Aritma - Kablo Kladno  7 : 3 ( 1: 0 )

Za hezkého počasí jsme v úterý odpoledne porazili na domácí půdě Kablo Kladno.

V 1.poločase to byl docela boj,vyhráli jsme ho po Jirkově gólu  1:0, kluci bránili tentokrát důsledněji než na Stodůlkách a tlačili se do útoku.

Zápas jsme rozhodli několika góly hned na začátku 2. půle. Potom jsme sestavu hodně prostřídali a soupeř také skóroval. Mě ale spíš než výsledek zajímaly individuální výkony našich borců, a tady to většinou bylo v pořádku.

V 1.poločase nás podržel Pavel v brance, ve 2.půli Lukáš taky. V poli se víceméně dařilo všem, obránci odvedli svoje (Dominik, Lukáš Š.), tým opět táhnul zleva Michal H. a zprava Jirka, pro útočníky pochvala za aktivitu ( Tomáš,Adam,Štěpán,Oliver,Matěj B.), ovšem mohli vstřelit víc branek. Zápas si pak vyloženě užíval Lukáš Š., kterému se dařilo.

Dále nastoupili na méně či více minut Filip ( velká bojovnost),Matějové Karger a Klouček, Petr H. ,Míša P. a J. ,Lukáš T. a Alex.

Pro pořádek střelce- 3x Míša H., 1x Adam,Tomáš, Matěj B. a Jirka. Důležité je,že se dnes kluci nebáli zkusit si kličky a trochu si věřili.

Během zápasu ještě kluci,co zrovna nehráli, měli na 2.polovině hřiště trénink, takže dnes to bylo opravdu intenzivní.