Jdi na obsah Jdi na menu

Aritma - Motorlet B 8 : 1 ( 3:1 )

6. 6. 2010

Aritma - Motorlet B   8 : 1  ( 3:1 )

V posledním mistráku jsme se chtěli rozloučit kvalitní hrou a zkusit porazit v tabulce druhý Motorlet,  který měl před zápasem s námi jen 3 prohry v soutěži ( z toho dvě se Zbraslaví).

Začali jsme dobře, vytvořili si převahu a už ve 2. min. dal Lukáš Šuchma gól hlavou- 1: 0. Když v 5. min. zvýšil Štěpán na 2 : 0, začalo se rodit překvapení kola. Motorlet snížil střelou z dálky na 2:1, ale Michal H. hned přidal naši třetí branku. Do poločasu se již skóre nezměnili,ač jsme měli šancí spoustu. Také Pavel v naší brance předvedl dobré zákroky.

Do 2.půle jsme šli s tím,že budeme trpělivě pokračovat v naší hře a branky přijdou. Klukům se dařilo, statistika 2.poločasu: 8.min. Michal H. 4:1,  v 16. min. skóroval Tomáš a hned po něm brácha Matěj , v 17. min. Michal H. a zápas byl rozhodnutý. Vystřídali jsme hráče na všemožných pozicích a korunovali náš slušný výkon brankou Jirky v poslední minutě na 8 : 1.

Náš výkon dnes se začal trochu podobat tomu,co bychom chtěli na hřišti předvádět...Samozřejmě i Motorlet měl šance, ale Pavel i obránci zahráli dobře.

Ještě jedna perlička,vstřelili jsme v soutěži 99 branek. Škoda,že dnes tam nepadla stovka. Jinak i v předchozích zápasech mohlo být gólů daleko více,ale myslím,že je lepší za rozhodnutého stavu poslat např. obránce útočit a dát jim šanci taky skórovat.