Jdi na obsah Jdi na menu

Aritma - Radotín 5 : 2 ( 1:1)

21. 10. 2009

Aritma  -  SC Radotín   5 : 2  (1:1)

V předehrávce pod umělým osvětlením jsme ve středu večer přivítali Radotín. Od začátku zápasu jsme měli převahu a snažili se o kombinační hru, pokyn ode mě zněl- přihrávky po zemi, zkoušet přejít  jeden na jednoho kličkou, žádné zbytečně zakopnuté míče,ani v obraně.

Brzy se nám povedlo vstřelit branku,ale potom jsme díky pozdní střelbě a nedůrazu před brankou další gól nepřidali. Soupeř po zmatku v naší obraně v nastaveném čase 1.poločasu vyrovnal...

O přestávce jsem v kabině ani nezvyšoval hlas, protože až na výsledek se mi naše hra docela líbila, jen jsme upozorňovali na některé chyby.

Hned na začátku 2.půle jsme přidali 2 branky na 3:1 ,dařilo se nám i díky aktivitě Štěpána v útoku. Docela jsme si přihrávali, kličky se dařily Štěpánovi a Jirkovi, Tomáš se prosadil střelecky.

Až za stavu 5:1 jsme opět v nastaveném čase zazmatkovali a nabídli jsme soupeři gól na 5:2.

Nakonec s naší aktivitou a hrou ,zvláště ve 2.poločase,jsme byli poměrně spokojeni,určitě se na to dalo koukat. Soupeř se prezentoval poměrně solidním výkonem a přinutil nás hrát po celý zápas naplno.

Navíc jsme přidali velmi hezké góly a chyby,ty k fotbalu prostě patří.

Skórovali 3x Tomáš, 1x Štěpán a Matěj K.