Jdi na obsah Jdi na menu
 

20.3. Aritma - Řepy 8 : 0 (5:0) a 1. místo z Milovic

21. 3. 2010

Aritma - Řepy  8 : 0 (5:0)

V 1.jarním mistráku jsme navázali na dobré výkony ze zimních hal a jednoznačně porazili Řepy 8 : 0.

Ve 2. min. skóroval Michal H. a po našem soustavném tlaku se v 11.min. konečně trefil Petr S. ,tuším že první jeho gól v mistráku - 2:0.

Naše akce nebudu popisovat,jsou vidět na youtube.com, ale snažili jsme se opět o nahrávky i střelbu ( párkrát tam zazvonila tyč a břevno), kluci se snažili o kličky a po celý zápas o nátlakovou hru, pokud možno bez zbytečného nakopávání, přesně tak,jak jsme si řekli. Byly tam i akce na jeden dotek.

Soupeř zahrozil jen z několika brejků,po nichž vznikly standartky,které Pavel dobře vyřešil. Takže Pavel v brance na jedničku, v obraně dobře hráli Dominik s Petrem S., oba se v průběhu zápasu dostali i na posty v útoku a v záloze,což je pro ně dobře. Dominik byl aktivní a Péťovi gratulace k hezké brance.

V záloze nalevo jezdil úspěšně Michal H., 4 branky hovoří za vše, ve středu zálohy dobře pracoval a o střelbu se snažil Matěj K., dnes v roli kapitána. Povětšinou na pravé záloze odehrál dobrý zápas Lukáš Š., po svojí střele si zasloužil dát gól. V útoku byli tentokrát spolu Oliver s Adamem,oba aktivní a oba skórovali. Občas je doplnili Dušan a Pavel Kulhavý na záskok z béčka.

V průběhu hry střídající Matěj Klouček a Míša J. mě nezklamali a dostali dostatečný časový prostor na hřišti,protože se snažili.

Všichni si dostatečně zahráli, bylo vidět ,že je to baví a dalo se na to koukat. Snažil jsem se moc do zápasu nezasahovat, pokud si to kluci uhrají sami, tím lépe. Uvidíme ,jak to půjde s těžšími soupeři, ale zase dnes nám chyběl nemocný kapitán Jirka, Štěpán a Tomáš s Matějem B.

Takže příště budeme zase silnější.

Ještě branky: 4x Michal H., 2x Oliver, 1x Adam, Petr S.

20.3.  Turnaj Milovice -  1. místo

Ve skupině: Aritma - Kounice 4:2,  Podolí  6:3, Sp.Krč 4 :3

Finále -  Aritma - ČAFC 4 : 2 !!

Nejlepším střelcem turnaje se stal Tomáš s 9 brankami, 8x skóroval Michal H. a 1x Míša P.

Pochvala pro Lukáše G. v brance a Petra H. za výkony v obraně, dále hráli Filip, Matěj B. a Lukáš T. Čtyři vítězství a žádná ztráta bodů znamená,že vyhráli turnaj zaslouženě.

Extra pochvala Michalovi H. ,po ranním výkonu proti Sokolu Řepy přejel do Milovic a kluky hodně podržel. Tomášovi to doufám bude takhle střílet dál.Petr H. hraje dobře,ale potřebuje více sebedůvěry a herní praxe,zrovna tak Míša P.

A brankáři celkově (Pavel, Matěj B. a Lukáš G.) mě svými vyrovnanými výkony stavějí před rébus,koho postavit. Pracujeme s nimi a stále se zlepšují.

Jinak tento týden se velmi povedly trénnky,včetně mimořádného . Kluci mají po zimě velkou chuť.