Jdi na obsah Jdi na menu

Aritma - SK Kladno 1:4 ( 0:3 )

27. 4. 2010

Aritma - SK Kladno  1 : 4 ( 0:3 )

V úterý jsme přivítali doma SK Kladno roč.2001, ve své kategorii jeden z nejlepších týmů.

Svoji kvalitu také potvrdili, a po většinu zápasu měli převahu.Kladenští hráli rychle,dobře kombinovali po zemi, a byli tvrdí v soubojích ( ovšem vždy v rámci pravidel). My jsme hráli 1.poločas na 2 sedmičky a vytvořili jsme si 2-3 situace,ze kterých se dal vstřelit gól. Hosté měli šancí daleko víc, ale dobře zachytali Pavel i Matěj a také při nás stálo štěstí při tyčkách..

Ve 2.poločase jsem měl trochu obavy z toho,že budeme unavení a mohly by se začít sypat góly, ale kluci se vydali ze všech sil a udrželi přijatelný výsledek, korunovaný gólem v poslední minutě po skrumáži při rohu. Kladenští měli opět hodně gólových situací,ale nedali.

Hrálo se 2x30 minut, výsledek je pro nás přijatelný.Soupeř potvrdil svoji velkou kvalitu,podobné zápasy nám mohou do budoucna něco dát.

Kluci zabojovali, včetně 4 našich hráčů roč. 2002 . Sáhli si na dno sil ,dobře bránili a občas se povedl protiútok. V rámci našich možností odvedli kluci dobrou práci.

Branka: Petr H.

Za týden jedeme k odvetě na trávu do Lidic.