Jdi na obsah Jdi na menu

Aritma - Slavia B 3 : 2 ( 0:1 )

22. 5. 2010

Aritma - Slavia B  3 : 2  (0:1)

Slavii jsme doma přivítali na umělce za deště, ale naštěstí bylo celkem teplo a během utkání déšť přestal a bylo ideální fotbalové počasí.

Do utkání jsme vstoupili v trochu oslabené sestavě, ale vypořádali jsme se s tím dobře.

Začali jsme naší převahou, vypracovali si pár šancí,ale ani ty vyložené jsme bohužel neproměnili , některé z nich po gólu přímo volaly (Michal, Matěj B., Tomáš). Prvních dvacet minut se nám povedlo, hráli jsem dobře,často jsme měli míč na kopačkách a soupeře jsme skoro do ničeho ( překvapivě) nepustili. Bohužel jsme inkasovali po zbytečném trestňáku za ruku na 0:1. Šikovný soupeř získal převahu až v posledních pěti minutách poločasu, do přestávky se ale skóre už nezměnilo - 0:1.

Do 2. půle jsme šli s tím,že musíme být trpěliví a branka přijde. Matěj Beran napravil své zaváhání při šanci v 1. poločase a ve 2. minutě skóroval hlavou - 1 : 1 !! O šest minut později se po úniku trefil brácha Tomáš a vedli jsme 2 : 1. V té chvíli byla hra naprosto vyrovnaná, kluci bojovali a Michal se trefil na 3 : 1 !

Poté nám už trochu docházely síly, Slavia brzy snížila na 3:2 a v poslední desetiminutovce měla velkou převahu. Gól už ale nepadnul a tak jsme Slavii oplatili podzimní porážku.

Kluci zaslouží poděkování za velmi bojovný výkon po celé utkání , prvních 20 minut a poté první patnáctiminutovku ve 2. půli jsme zahráli velmi dobře.Vzhledem k poměru střel ( 20:16 pro nás) a vzhledem k šancím v 1. poločase bylo podle mého vítězství        zasloužené ( i když v posledních 10 minutách mohla Slavia utkání otočit).

Pavel v brance dobrý, občasné zmatky vynahradil dobrými zákroky,  v obraně dnes výborný Jirka a solidní Petr S.  V záloze se na těžké pozici středního halva střídali Matěj K. a Dominik a odvedli si svoje,  v záloze nalevo v 1.poločase výborný Michal, ve 2.půli už to tolik nešlo,ale vstřelil třetí branku. Napravo naprosto neúnavný Adam, škoda,že občas vybojované míče zase ztratí. V útoku dnes výborný Tomáš a bojující Štěpán.

Dále se podíleli na vítězství Lukášové G. a T.Matěj B.,tomu pochvala za gól hlavou.

Tak jako prohry patří trenérovi,tak dnešní výhra patří všem zúčastněným hráčům.