Aritma - Sparta 0 : 3 ( 0:1 )

18. 4. 2010

Aritma - Sparta  0 : 3  ( 0:1)

Za hezkého počasí jsme v neděli ráno přivítali Spartu.

Soupeř byl podle očekávání velmi technický a vytvořil si převahu, gól ale dlouho nevstřelil. My jsme také měli šanci,ale koncovka byla velmi mizerná. Před koncem poločasu po závaru před naší brankou dala Sparta gól. Do kabin se šlo za stavu 0:1.

2.poločas jsme začali aktivně a byli jsme chvíli minimálně vyrovnaným soupeřem. Platí ale nedáš-dostaneš. My jsme šanci na gól ( a že jsme jich dnes moc neměli) opět slabým zakončením promarnili a tak chvíli na to skórovala Sparta, která potom získala opět herní převahu.

My jsme dnes sice zabojovali,ale bohužel jsme opět pozdě přistupovali k hráčům soupeře. Šancí na gól jsme měli málo, a i s tím málem jsme naložili bídně. Také přihrávky se nám příliš nedařily.

Takže výsledek sice není žádná ostuda,ale je zasloužený.Jistě v podvědomí hrálo roli,že hrajeme se Spartou, vím že kluci nepředvedli všechno co umí,to se ale v takových zápasech prostě stává. Někdy to zlomí vedoucí gól,což se nám povedlo v září na Spartě.Dnes jsme ho bohužel nedali.

Přesto si myslím,že jsme se nesnažili jen bránit,jak to v zápasech s takovými kluby ostatní dělají.

Ještě poznámka k fandům hostí- na rozhodčího se v zápasech dětí zásadně nic nepovykuje!  Vím,že jsou sice zvyklí,že některé týmy proti nim hrají velmi tvrdě,ale to rozhodně nebyl náš případ,já bych takovou hru v žádném případě netoleroval. V tomto jsou naši rodiče jednoznačně lepší.

Víc k zápasu možná později,až si ho prohlédnu na DVD.