Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aritma - Zbraslav 1 : 8 ( 1:4 )

2. 5. 2010

Aritma - Zbraslav  1 : 8  ( 1:4 )

S vedoucím týmem tabulky jsme chtěli rozhodně sehrát lepší zápas, než na podzim ( 1:7).

Nastoupili jsme zbytečně s respektem a brzy prohrávali,ale povedlo se nám krásným gólem Matěje Kargera vyrovnat a chvíli jsme hráli vyrovnanou partii.

Bohužel jsme si nedali říct a stále jsme (pokolikáté už) bránili hráče,přebírající míč, na vzdálenost 3 metrů,místo abychom k nim ihned přistoupili. Také jsme neubránili některé standartky,přestože jsme věděli, jak je soupeř zahrává...

Do kabin se šlo za stavu 1: 4. Po půli přišel další gól Zbraslavi a naše hra se potom rozsypala jak domeček z karet... Měli jsme sice několik akcí,kdy jsme se dostali až před branku soupeře, ale ten již byl jasně lepší.

I nadále jsme špatně bránili, hráli občas alibisticky a také zbrkle, s velkým množstvím chyb. A to ještě něco zachránil dobře chytající Pavel.

S naším výkonem jako týmu nemohu být vůbec spokojen. Na výši výsledku sice v této kategorii tolik nezáleží a klukům nelze upřít snahu, ale umíme hrát rozhodně lépe,než jsme předvedli. Prohru je potřeba sportovně přijmout a poučit se z ní. To platí samozřejmě i pro trenéra. Předvedená hra je také výsledkem mojí práce...

V úterý nás čeká v Lidicích velmi kvalitní soupeř, tak uvidíme..Kladno hraje velmi kvalitní  týmový fotbal po zemi a takové zápasy potřebujem.