Jdi na obsah Jdi na menu

Aritma A - Přední Kopanina 8 : 1 (5:0)

20. 9. 2009

Aritma A  -  Přední Kopanina   8 : 1  (5:0)

V sobotním ránu se hrálo derby se sousedem z Kopaniny na umělce, protože hosté nechtěli hrát na trávě. Od začátku jsme se do soupeře pustili a přestože docela dobře bránil, poločasové skóre  5 : 0 pro nás odpovídalo průběhu hry.

Ve 2.poločase jsme již tak pěkný fotbal nepředvedli, a přes naši převahu se skore  zastavilo na osmi brankách. Když to celkově zhodnotím,tak zahrálo si všech 13 hráčů, v 1.poločase jsme vstřelili některé góly po hezkých akcích a nevyužili jsme spoustu rohových kopů. Ve 2.poločase jsme se částečně přizpůsobili soupeři a hra již byla z naší strany horší.

Branky dali 3x Michal, 2x Matěj Beran, 1x Tomáš, Oliver a Adam. Dobře zahráli tradičně Michal s Jirkou, Matěj Karger ,oba obránci , Matěj B. v útoku se jako brankář opět prezentoval góly.

Ještě komentář soupeře z Kopaniny:

Vokovice - Podruhé v řadě prohrála mladší přípravka A vysokým rozdílem 1:8. Čestný úspěch vstřelil Matia Mainolfi za stavu 0:6. Kouč Petr Linx uznal kvalitu soupeře, který v této kategorii má skutečně velmi dobrý tým, nicméně litoval absencí některých hráčů.

Petr Linx (trenér MPŘ A):
Soupeř byl lepší, ale skóre úplně neopovídá průběhu hry. Škoda, že jsme nebyli kompletní. Museli jsme improvizovat i na postu brankáře, kde musel zaskočit Matyáš Hölzel.

V neděli naše béčko prohrálo na Dukle 2 : 6, když skórovali