Jdi na obsah Jdi na menu

Aritma B - Zličín 2 : 2 ( 2:0 )

30. 5. 2009

Aritma B  - Zličín   2 : 2  ( 2:0)

Špatné počasí se naštěstí pro nás trochu umoudřilo  a na umělce jsme nastoupili proti Zličínu, kterému jsme chtěli oplatit podzimní prohru 2 : 4.

Utkání jsme začali velmi dobře, byli jsme stále aktivní  a a 1.poločas jsme vyhráli 2 : 0 nádhernými góly Tomáše v 10. min. a Olivera ve 20.min.  Tomáš hezky zakončil akci kličkou a přesnou střelou a Oliver dostal dlouhý pas ,který doběhl a trefil hezky s asistencí břevna branku. Naše vedení mohlo být i vyšší. První poločas jsme odehráli naprosto ukázkově, s velmi vysokým nasazením, podržel nás také Matěj v brance.

Do 2.půle jsme šli s tím,že je třeba přidat 3. branku, šanci jsme na to měli,ale v 5. min.skóroval po úniku soupeř a poté nás zatlačil na dlouho na naší polovinu a vytvářel si šance. Po rohu soupeře nešťastně hlavičkoval Péťa do vlastní branky (stane se) a Matěj neměl šanci- 2:2. Stáhli jsme hru na 3 obránce a dobojovali utkání do konce.

Po výborném 1.poločase z naší strany jsme bohužel neudrželi nasazené tempo,ale cenné je,že jsme neprohráli.

Výborně zachytal Matěj v brance ( neudělal chybu a mockrát nás podržel), velmi dobře zahráli v obraně Lukáš Š. s Péťou S., ono je těžké hrát jen na 2 obránce a bez střídání.Předvedli solidní výkon až do konce utkání, výborný byl také Jirka, který začal v útoku,přešel do zálohy a v závěru na středního obránce.  Ukázal,že dokáže hrát všechny posty a podílel se na obou brankách. Velmi bojovný a solidní výkon předvedl Michal v záloze i v útoku. Tam se mi moc líbil i Tomáš, jeho akce při 1.brance byla ukázková, stejně tak jako Oliverův gól. Zrovna tak chválím i další hráče, Matěje Kargera a Kloučka v záloze a všechny ostatní.

V sobotním zamračeném ránu předvedli bojovný výkon a dokázali,že chtějí hrát fotbal.