Jdi na obsah Jdi na menu

Aritma B - Bílá Hora 2 : 1 ( 2:1)

25. 4. 2009

V úterý část týmu trénovala s Martinem a část jela se mnou k přípravnému zápasu na Loko Vltavín. Na Lokomotivě jsme po poločase 0:1 prohráli celkově 1 :4, když naši branku vstřelil po pěkném úniku zakončeném střelou k tyči Tomáš. Slušný výkon podal Matěj v brance, v poli odtáhli většinu zápasu Lukáš Šuchma s Tomášem, ostatní podali průměrný výkon a to nestačilo.

Ve středu jsem za účasti 7 hráčů vedl trénink zaměřený na práci s míčem, ve čtvrtek pak byla na tréninku rekordní účast 19 hráčů.

Aritma  B  - Bílá Hora  2 : 1  (2:1)

V sobotním ránu jsme nastoupili proti soupeři z Bílé Hory, který nás na podzim porazil těsně 3:2. Hosté nastoupili se sedmi hráči roč. 2000, my jsme byli komplet 2001 a dva kluci 2002. Od začátku utkání jsme měli hru ve své moci a po Dominikově střele z dálky jsme vedli 1:0. Potom Míša z rohu dal na 2:0 a naše převaha pokračovala,bohužel se nám nepovedlo přes zhuštěnou obranu soupeře skórovat. Také jsem nechával vzadu stále 3 obránce, protože na podzim na Bílé Hoře jsme právě z brejků domácích dostali góly.Bohužel v poslední minutě poločasu hosté dali po rohu nepokrytým hráčem na 2:1.

Ve 2. poločase jsme podali slušný výkon,soupeř několikrát zahrozil,ale Matěj i Lukáš měli oba po jednom perfektním zákroku,kdy zabránili gólu. V poli jsme měli stále převahu,bohužel již bez gólového vyjádření. Ale některé naše akce byly hezké a fotbalové, třeba únik Olivera s hezkou uličkou na Michala,který prodloužil na Matěje Kargera a ten zakončil těsně vedle,to byla paráda.

Jsem rád,že kluci dokázali porazit o rok starší tým vlastními silami a přehráli ho fotbalově.Zaslouží si za dnešek pochvalu. Škoda jen,že z velkého množství našich rohových kopů jsme nepřidali další gól, pak by dostali větší prostor i další hráči ze střídačky. Faktem ale je,že jsme poučeni podzimem hráli se zabezpečenou obranou, a tím pádem směrem dopředu nám ten 1 hráč navíc prostě chyběl.

Hodnocení :  Matěj B.- v brance pozorný, zlepšit výkopy, ve 2.půli vytáhl gólovou střelu k tyči,  Lukáš G.- rovněž dobrý výkon,pozor na míče vypadlé z rukou, ve 2.půli chytil sólo soupeře,výkopy O.K.  Lukáš Š.- vzadu si odehrál svoje, pozor na hráče za sebou, Dominik - korunoval dobrý výkon gólem z dálky, Petr S.- odehrál si vzadu svoje, díky dramatičnosti zápasu nebyl prostor pro hru víc vepředu, Matěj Kar.- ve středu pole dobrý výkon,škoda že dnes lépe nezakončoval,  Jirka V.-  unikal po lajně, snažil se přihrávat, pozor na ztracené míče do autu, Míša H. - gól po rohu, v 1.půli dobrý, ale je potřeba včas přihrávat, ve 2.poločase si to již vzal k srdci a výkon super,  Tomáš-vepředu těžká pozice pro sólo útočníka,přesto dokázal udržet míč a občas i nahrát- slušný výkon, Oliver a Adam- jako hráči roč. 2002 odehráli svoje, věkový rozdíl dokázali výkonem smazat.

Ostatní nehráli tolik, ale díky za to ,že přišli a drží basu s ostatními- to se cení, všichni si odehráli velký časový úsek v úterním přáteláku.

Takže ve středu se těšíme na další předehrávaný mistrák, opět na Aritmě ,proti týmu Uhel.skladů.