Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aritma B - Loko Vltavín B 1 : 1 (0:0)

17. 5. 2009

Aritma B  -  Loko Vltavín B   1 : 1  ( 0:0)

Těžko se mi píše hodnocení k zápasu, ve kterém jsme byli 75% času lepší, vytvořili si dostatek gólových příležitostí a nakonec jsme v závěru málem i prohráli....

Nicméně je třeba dodat, že soupeř se od podzimu zlepšil, a v posledních zápasech porazil Duklu i Bílou Horu. K nám přijela Loko s velmi dobrou a těsnou obranou, se kterou jsme se v poli dokázali vypořádat,ale ne již před brankou soupeře. Možná by se nám lépe proti tomu hrálo na velké trávě,ale vzhledem k silně podmáčenému terénu po dešti jsem raději zvolil umělku.

V 1. poločase jsme předvedli velmi dobrý výkon, soupeře jsme zatlačili a byli jsme aktivní, předvedli jsme spoustu hezkých přihrávek a fotbalových akcí, jediný náš problém bylo zakončení. Šancí na gól jsme měli spoustu, rohových kopů bylo taky hodně, bohužel vinou nepřesné nebo váhavé koncovky jsme nic neproměnili.

Do 2.půle jsme šli s tím,že musíme dát gól,což se po Michalově střele povedlo. Ještě dvakrát jsme nastřelili tyč, neproměnili sólové úniky (vinou pozdní střelby), pak jsme soupeře pustili do hry a přišel trest- vyrovnávací branka. Poté se oba soupeři v šancích střídali, nás podržel několikrát Lukáš v brance, a utkání skončilo remízou.

Solidní výkon odvedli v záloze opět Michal a Jirka , většinu zápasu jsme odehráli na 2 obránce,kteří neudělali výraznější chybu. Bohužel se nám nedařilo v útoku, kdo nedá víc než 1 gól, těžko může pomýšlet na vítězství..Soupeř se také prezentoval poměrně dobrou obranou.....Nezbývá,než se na zakončení zaměřit v tréninku..Jinak jsme totiž 3/4 herního času předvedli v poli poměrně solidní a fotbalový výkon.