Jdi na obsah Jdi na menu

Aritma B - Stodůlky 0 : 3 (0:2)

9. 6. 2009

Aritma  B  -  Stodůlky   0 : 3  (0:2)

V posledním kole jsme předehrávali zápas proti Stodůlkám, které byly na 1.místě tabulky s impozantním skóre 162 : 11. Na podzim jsme v našem prvním opravdovém mistráku na Stodůlkách zkolabovali ve 2.poločase, podlehli hlučné atmosféře a prohráli 1 : 16.

Dnes potřebovali hosté k postupu ze 2.třídy na našem hřišti zvítězit. My jsme nastoupili bez posil z áčka, s ročníkem 2001 a částečně 2002, hosté byli 2000 a pár kluků 2001. Zaprvé jsme si již věřili,že jsme lepší,než na podzim, a zadruhé jsem nechtěl souboj mezi Stodůlkami a Střešovicemi o postup řešit našimi hráči z áčka.

Zápas se nám vcelku povedl, kluci byli  vedoucímu týmu soutěže vyrovnaným soupeřem,ukázali dokonce větší bojovnost než soupeř.Vytvořili jsme si i šance,které jsme ale nedali, výsledek je vcelku přijatelný.Hosté vyhráli zaslouženě,ale rozhodně to nepřipomínalo souboj prvního týmu se sedmým.

Kluci opět nechali na hřišti všechno a vcelku i dodrželi naše pokyny, výborně zahrála záloha- agilní Michal, Jirka ,Matěj Kar. i střídající Matěj Kl., vepředu se statečně pral se soupeřem Tomáš i Adam, dařilo se Oliverovi. Výborně pak zahrála často vytížená obranná dvojice Dominik a Lukáš Š.,kteří odehráli zápas bez střídání.Dobře zachytali Matěj s Lukášem, ve 2.půli se v záloze rozkoukal i Pavel.

Vyplatilo se nám nastoupit  i proti silnému soupeři v útočné sestavě 2-3-2, kterou máme nejlépe zažitou. Takže pochvala pro všechny hráče za výkon i nasazení, opět jsme tak jako skoro v každém jarním zápase byli lepší než na podzim.

Teď se těšíme na turnaje do Pardubic.

Na závěr ještě přidávám komentář z webu soupeře, k tomu snad jen poznámka,že Stodůlky nehrály až tak špatně,  těsný výsledek 0:3 je také zásluha našeho dobrého výkonu. Jinak gratulace k zaslouženému postupu.

web Stodůlek:

Poslední krok k postupu
K poslednímu utkání v kategorii mladší přípravky jsme nastoupili na hřišti Aritmy .Byl to rozhodující zápas, který vyřeší postupujícího z naší skupiny.
Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním a touhou po vítězství .První minuty byly pro nás důležité, vždyť naše vstupy do utkání jsou slabší.Začátek nám však vyšel dobře. Stále jsme se tlačili před branku soupeře, jen zakončení bylo opět slabší.Uklidnění do našich řad přinesl gól Dana Nového a po necelých 5 minutách gól Vildy Merty. Aritma se však nevzdávala a nutno podotknout, že hrála lepší fotbal než naši svěřenci.Ti předváděli snad nejhorší hru za celou sezonu.Po celý zápas jsme se museli o výhru strachovat.Pojistku v podobě třetí branky dal Matěj Procházka po pěkné kombinaci s Danem Novým.Zápas pak brzy skončil.Díky bohu.