Jdi na obsah Jdi na menu
 

Béčko druhé v Jaroměři

12. 2. 2010

 

Komentář Jiskry Jaroměř:

AFK Chrudim ovládla stupně vítězů na jaroměřském halovém turnaji nejmenších fotbalistů konaný 31.01.2010

V neděli 31.ledna 2010 se načala série Jaroměřských halových turnajů pro nejmenší fotbalisty v nově vybudovaném sportovním stánku. Od rána zde probíhali boje mezi malými nadějemi kopané v kategorii mladších přípravek ročníku narození 2002 a mladší. Na ploše jaroměřské sportovní haly nastoupily mužstva AFK CHRUDIM „A“ a „B“, ARITMA PRAHA, SOKOL ŽIVANICE, MFK SPARTAK RYCHNOV nad KNĚŽNOU a domácí TJ JISKRA JAROMĚŘ také se dvěmi družstvy „A“ a „B“, které se utkali systémem každý s každým kde mohli svojí hru zkonfrontovat mezi sebou všechny týmy. Nejlépe dopadli kluci s Chrudimi, kterým trošíčku bylo i nakloněné štěstíčko, mezi jejichž družstva „B“ a “A“ se vklínila kvalitními výkony pražská Aritma. O čtvrtém místě se ve vzájemném utkání rozhodlo mezi Sokolem Živanice a MFK Spartak Rychnov n. K., kde jediný gól rozhodl o vítězství Živanic. A jako správní hostitelé v konečném účtování na posledních dvou místech se umístila domácí Jiskra Jaroměř.

Je potřeba ještě vyzdvihnout individuální výkony jednotlivců, kteří byly vybráni hlasováním trenérů. Ocenění nejlepšího brankáře si odváží rychnovský Viktor Dončenko, nejvíce branek nastřílel Luboš Čermák s Chrudimi a nejlepším hráčem turnaje se stal Adam Vágner z pražské Aritmy. Na závěr všichni zúčastnění za předvedené výkony obdrželi nejen sladkou odměnu, ale i věcnou odměnu v podobě míčů určených k podpoře a rozvoji mládežnické kopané.


Touto cestou bychom chtěli poděkovat trenérům, rodičům a hlavně těm, kteří bojovali přímo na hřišti malým fotbalistům. Určitě se s nimi opět rádi setkáme u nás v Jaroměři.

Za pořádající JISKRU JAROMĚŘ

Jiří Červenka