Jdi na obsah Jdi na menu

Bohemians - Aritma B 3 : 1 (3:0)

24. 5. 2009

Bohemians  -  Aritma B   3 : 1   (3:0)

Na hřiště střížkovské Bohemky jsme jeli odčinit podzimní prohu 1 :7. Soupeř střílí poměrně hodně branek, tak jsme přijeli se zabezpečenou obranou, bez zraněného Matěje Kargera (chyběl ve středu zálohy, tento těžký post neumí nikdo zahrát) a nemocného Lukáše Gregora.

Nezačali jsme vůbec špatně,ale postupně se soupeř rozehrál, všude jsme byli druzí a inkasovali jsme do půle třikrát. Hlavně 1 jejich útočník z levé strany hrozil,po jeho akcích padaly branky.

Do 2.půle jsme vysvětlili klukům chyby a snažili se je povzbudit, že se s tím dá ještě něco udělat, také jsme trochu přeskupili řady. Druhý poločas nám vyšel,byli jsme bojovnější a aktivní, po zásluze jsme Michalem vstřelili gól na 1:3 . Vítek Tuček ubránil jejich nebezpečného hráče a také naše záloha se zlepšila. Utkání jsme dohráli bojovně, hra se přelévala od branky k brance.

Ve 2.poločase zahrál výborně Michal, zlepšil se Jirka po přesunutí na svůj post,dařilo se Matějovi v brance. Pochválit musím i ostatní, na podzim by možná takový zápas skončil naším debaklem,teď již ne.

Fyzicky byl zápas pro nás velmi náročný a za 2. poločas si zaslouží všichni nejlepší známku, bojovali až do konce.

Díky rodičům za hlasité povzbuzování, ( jen malá,ale opravdu malá poznámka- rozhodčí byl ještě v normě,neřešte ho..).Jinak super fandění.