Jdi na obsah Jdi na menu

Bohnice - Aritma 1 : 6 ( 0:2 )

30. 5. 2010

Slovan Bohnice  - Aritma  1 : 6  ( 0:2 )

Domácí měli doma slušné výsledky, např. zdolali Slavii 1 : 0 a Spartu 2 : 1 , dokázali porazit i Stodůlky 4 : 2.

My jsme si věřili,že se prosadíme svoji hrou a na dobrou obranu a dlouhé výkopy soupeře jsme byli připraveni.

Hra byla v poli opticky vyrovnaná,ale míč jsme drželi častěji my a brankové šance v 1. poločase jsme si vytvářeli pouze my. Škoda,že jsme jich neproměnili víc. Hezkou trefou Jirky a dorážkou Tomáše jsme vedli po poločase 2 : 0. Musím kluky pochválit za trpělivou hru a soustředění se na obě fáze, obrannou i útočnou. Náš výkon v 1. poločase byl dobrý.

Hned na začátku 2. poločasu jsme utkání rozhodli. Za stavu 5 : 0 pro nás jsem protočil hráčům některé posty, takže hra se vyrovnala a za stavu 6 : 0 domácí snížili z penalty.

Ale cca 40 minut ( z celkových 50 min.) jsme předvedli dobrý výkon a dali i některé moc hezké góly. Pochvala pro celý tým, jednoznačně.

Branky: 3x Jirka , 2x Michal , 1 x Tomáš.

Některé výroky domácích trenérů (k vlastním hráčům i k rozhodčímu ) ponechávám bez komentáře, ale na fotbal dětí podobné výroky vůbec nepatří.....