Jdi na obsah Jdi na menu

Čechie Smíchov - Aritma B 1 : 3 (1:1)

4. 4. 2009

V týdnu jsme nejprve sehráli v úterý přátelský zápas s Motorletem. Prohráli jsme 0:1, což není s tímto soupeřem špatný výsledek. Směrem dopředu jsme toho moc nepředvedli, ale chyběli nám Míša s Jirkou,měli jsme jen 2 náhradníky a spousta kluků po nemocech bez tréninků sotva popadalo dech.

Tomu jsme i přizpůsobili taktiku a natrénovali jsme si obrannou hru na sobotní mistrák proti Čechii. Obrana i brankáři uspěli, jen směrem dopředu nám scházela přihrávka a osamocený útočník se neměl šanci prosadit.

Ve čtvrtek jsme trénovali hlavně s míčem-vedení míče,přihrávky,zpracování a střelbu, díky marodům se nás sešlo 12.

V pátek tři naši kluci 2002 odehráli Minicup,se slušným výsledkem 0:1 proti vedoucí Admiře.

Čechie Smíchov - Aritma B  1 : 3 ( 1:1)

Za krásného jarního počasí jsme nastoupili v sobotu dopoledne na Čechii Smíchov, se kterou jsme na podzim prohráli doma 0:7. Chyběl nám jen kapitán Jirka, soupeř,byť starší,byl rovněž oslaben o některé hráče.

Nastoupili jsme s aktivní zajištěnou obranou a s rychlými protiútoky, které se nám až na zakončení docela dařily. Soupeř byl rovněž nebezpečný a hra byla ,asi k překvapení domácích,tentokrát naprosto vyrovnaná.

Hmed ve 2.minutě M.Zimmer po rohu dal na 1:0 a domácí před koncem poločasu vyrovnali. Všiml jsem si u nich 2 kvalitních hráčů,kteří nás stále ,,zlobili,,. Naši kluci i přes občasné chybičky bojovali a odjezdili zápas na maximum,což jsme chtěli a z tohoto důvodu jsme taky přijeli se 14 hráči,abychom mohli často střídat a stačili na soupeře. Několikrát jsme ohrozili branku domácích ,ale půle skončila 1:1.

Do 2.půle jsme šli se stejnou taktikou, s tím,že domácí jen s 1 hráčem na střídání nakonec odpadnou. Zároveň jsme měli častěji střílet. Po závaru před brankou soupeře dal Matěj Karger na 2:1 a tento stav vydržel dlouho, šance skórovat byly na obou stranách. Těsně před koncem zápasu rozhodl Michal střelou z trestného kopu  na 3:1.Viditelně nervózní domácí nám již ani ve 3 minutách nastavení gól nedali.Podržel nás i Lukáš v brance, v poli nebudu zvlášť hodnotit,neboť to byl výborný kolektivní výkon.I ti,co si zahráli méně,neudělali na hřišti žádnou ostudu a umožnili hráčům základní sestavy důležitý odpočinek.Všichni pak prokázali týmou soudržnost.

Zápas byl určitě dramatický a domácí rovněž předvedli kvalitní výkon.