Jdi na obsah Jdi na menu
 

Česká Skalice 29.8.2009 - 2. místo !!

30. 8. 2009

Turnaj v České Skalici - sobota 29.8.2009

Na turnaj jsme vyrazili autobusem rovnou brzy ráno ze Smejkalovy boudy. Pro dospělé budíček v 6,00, pro děti v 6,30, odnosit večer narychlo zabalená zavazadla a v 7 h odjezd. U autobusu jsme absolvovali snídani - koláče a ráno čerstvě připravené toasty.

Do místa jsme dorazili asi po hodině a půl jízdy, bylo zamračeno a pršelo,ale do začátku našeho prvního zápasu déšť přestal. Vloni jsme si to zde již vyzkoušeli,tehdy jako nejmladší tým a po velkém boji jsme skončili šestí.Letos jsme tedy přijeli s cílem turnaj vyhrát. Při pohledu na los byla jména týmů pro znalce mládežnické kopané zvučná ( Cidlina,Jaroměř,Náchod,Trutnov), na hřišti jsme ale většinu z nich jasně přehráli.

V základní skupině jsme sehráli 4 utkání:

Aritma - Trutnov      5 : 0

Aritma - Náchod B   2 : 0

Aritma - RMSK Cidlina N.Bydžov  1 : 0

Aritma - Jaroměř   3 : 0

Ve všech utkáních jsme soupeře převýšili hrou i nasazením, jen díky neproměněným šancím jsme nevyhráli vyšším skóre. Před utkáním s Jaroměří (loňský vítěz) jsme již byli jistí postupující do finále a odehráli jsme ho z větší části s hráči ze střídačky.

Finále Aritma Náchod A   0 : 1

Ve finále jsme prohráli s Náchodem ( v Pardubicích jsme s nimi hráli 2:2) 0:1 po chybě při rohovém kopu soupeře. Jinak šancí si v nervózním zápase nikdo moc nevytvořil, soupeř byl agresivnější a důraznější než my,také nás trochu ovlivnilo zranění Míši. Jinak musím uznat,že soupeř byl o ten jeden gól lepší a vyhrál zaslouženě.

Kluci byli po finále chvíli smutní,ale 2. místo je hezký úspěch. A také jsme se ve všech zápasech snažili hrát fotbal, což je asi nejdůležitější ( vyjma části zápasu s Jaroměří,kde jsme to hodně prostřídali). A naši diváci (na rozdíl od některých jiných) dokázali ustát atmosféru turnaje.

Konečné pořadí:

1. Náchod  A

2. SK Aritma,      celkově 4 výhry, 1 prohra, skore 11 : 1

3. FK Kolín

4. Náchod  B

turnaje se zúčastnilo 11 týmů,  dále Jičín, Trutnov,Jaroměř, Č.Skalice, Probluz,V.Jesenice a RMSK Cidlina.