Jdi na obsah Jdi na menu

Hala Zličín- 16.1.- 5. místo z osmi

16. 1. 2010

Zličín 16.1.2010-  5. místo

Aritma - Dukla  4 : 3   v zápase s Duklou jsme vstřelili hezké branky, bohužel soupeři jsme na jejich góly téměř přihráli..Takže výhra na úvod.

Aritma - Admira  0 : 2   v utkání s nejlepším týmem turnaje jsme až do poslední minuty drželi výsledek 0:0, ale naše hra byla špatná a soupeř v poslední minutě 2 góly rozhodnul.

Aritma - Příbram  3 : 3  pokračovali jsme v nevýrazném výkonu  jako s Admirou a nepřistupovali k soupeři..Ctí nás bojovnost ,vyrovnali jsme na 3:3 v poslední minutě...

Aritma - Kopanina  5 : 1 soupeř ještě stačil vyrovnat na 1 : 1, pak už jsme je k ničemu nepustili.Náš výkon se zlepšil..

Aritma - Motorlet 1 : 3  proti 2.nejlepšímu týmu turnaje kluci zabojovali a hráli dobře, celý zápas drželi se soupeřem krok.Bohužel jsme nedali šance..

Aritma - Zličín  2 : 2  určitě zajímavý, velmi vyrovnaný a dramatický zápas, ke konci po našem vyrovnání jsme měli velký tlak..

Aritma - Slavia  0 : 2  opět docela hezký a napínavý zápas, polovinu utkání jsme hráli vyrovnanou partii, pak jsme si nešťastně srazili míč do sítě..Ale pěkné utkání ,i z naší strany..

Konečné pořadí:

1. Admira , 2. Motorlet , 3. Slavia , 4. Zličín , 5. ARITMA,  6. Dukla ,

7. Příbram , 8. Př. Kopanina.

Hodnocení z mojí strany-  silně obsazený turnaj, z naší strany ani velký úspěch ani nějaký propadák, prostě průměrný výkon, obraz naší hry. Nedá se vyčítat,že by kluci nebojovali. S Admirou a s Příbramí se mi náš fotbalový výkon moc nelíbil, ve všech ostatních pěti zápasech to bylo celkem dobré,chyběl však lepší výsledek. Určitě ale pochvala klukům za velmi dobré chování během poměrně dlouhého turnaje...

Na závěr pochvala a povzbuzení do dalších tréninků pro Olivera- byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Ještě naše góly: Oliver -6,  Matěj Beran -2, Štěpán- 2, po jedné brance dali  Jirka, Tomáš , Lukáš Š. , Matěj Karger a Adam.

Dlužno na závěr dodat,když už kritizuji, že naše góly byly velmi hezké a hráči jako Tomáš, Jirka, Oliver a Štěpán se snažili často chodit do kliček v soubojích jeden na jednoho, což je pro budoucí vývoj fotbalisty velmi důležité.