Halová liga Běchovice 23.1.- 1 výhra, 1 prohra

24. 1. 2010

Halová liga Běchovice- sobota 23.1.2010

Aritma - Zbraslav  4 : 11  (3:6)

Proti suverénně nejlepšímu týmu této soutěže jsme nastoupili bojovně a  zápas jsme také se ctí odehráli, nezačali jsme špatně, skore bylo 0:2,1:2, 2:4, poločas 3:6.

Odehráli jsme docela slušný zápas a výsledek (byť všichni ostatní zatím se Zbraslaví hráli hůř než my) nakonec až tak neodpovídá poměru sil na hřišti.Rozstříleli nás opět bratři Gabrielové,dali celkem 9 branek. Dostávali jsme většinou branky po bombách z dálky.Sami jsme měli trochu v koncovce smůlu.

Nicméně příliš jsem nám toho po zápase nemohl vytknout, hra byla vyrovnaná.

Aritma - Újezd n. L.  10 : 1  (2:0)

Na zápas s Újezdem jsem pozval ještě další čtveřici hráčů a nastoupili jsme na kompletní 3 čtyřky. Měli jsme velkou převahu,ale nepadalo nám to tam, chtělo to trpělivost,poločas jen 2 :0. Druhá půle už byla plně v naší režii.

Ještě sobotní střelci: Michal H. a Štěpán - 5, po jedné brance dali Oliver, Jirka, Pavel a Míša Pikner.  Velmi dobré výkony Jirka, Míša H. a Štěpán, ostatní hodnotím dobře.

Zatím máme 3 výhry a 2 porážky (tu jednu za nás hrálo béčko) a stále je šance bojovat o 2. místo.