Jdi na obsah Jdi na menu

Loko Vltavín - Aritma 2 : 4 (1:3)

31. 8. 2009

V pondělí jsme sehráli přípravu na hřišti Loko Vltavín. Za velmi teplého počasí jsme začali lépe než domácí a brzy jsme vedli 3 : 0, poločas skončil 3 : 1 pro nás. V 1.půli byla hra částečně podle mých představ a gólové vyjádření mohlo být vyšší.

Ve 2.poločase domácí přidali a snížili na 2:3, chvíli nás tlačili. My jsme dali ukázkový gól- Jirka hlavou po Michalově rohu -  to mělo ligové parametry- a vedli jsme  4 :2.

Tím poměrem také utkání skončilo, dolehla na nás také únava a horko, na rozdíl od soupeře jsem měl bohužel pouze 2 hráče na střídání ( 10 lidí na přátelák  při 20 - ti členném kádru je opravdu málo....)

Všichni zúčastnění zaslouží pochvalu za účast a bojovnost, dobře zachytal Matěj v brance, ostatní naše tradiční také nezklamaly.