Jdi na obsah Jdi na menu

Motorlet - Aritma 1 : 0 ( 0:0 )

14. 11. 2009

Motorlet  -  Aritma  1 : 0  (0:0)

Na UMT u ZŠ Klausova jsme přijeli jen s osmi hráči,kteří nám z celého kádru pro tento zápas zbyli. Ostatní povětšinou lehli s horečkou, neměl jsem tedy možnost žádného střídání. Navíc do branky musel Pavel,který jinak nechytá.

Začali jsme dobře, všichni bojovali a drželi se toho,co jsme si před utkáním řekli. Poměrně často jsme měli na kopačkách míč a ohrožovali branku domácích, hlavně ze standartek. Nebýt výborného domácího brankáře, asi bychom po poločase vedli.Za 1.poločas jsme si určitě zasloužili pochvalu.

Ve 2.půli převzali iniciativu domácí a po závaru vstřelili vedoucí branku. Tady je potřeba ocenit,že kluci se ještě dokázali zvednout a dostat se před koncem zápasu do zakončení, bohužel se nic neujalo.

Konečný výsledek  1: 0  je pro nás trochu smolný, v tomto oslabení zahráli kluci opravdu na hranici svých možností a bod si zasloužili. Nebudu nikoho vyzdvihovat zvlášť, nastoupili v brance Pavel, v obraně Jirka a Petr S., v záloze Michal H., Matěj Kar. a Lukáš T.,  v útoku Michal P. a Adam. Přestáli i některé tvrdší souboje a dohráli celý zápas se ctí, bez možnosti si orazit na střídačce.

Soupeř měl před zápasem skore 71 : 9, v tomto světle byl náš velmi dobrý. Málem jsme zde bodovali, přitom např. Slávie na svém webu počítala dopředu s naší prohrou....

Teď máme týden na odpočinek a pak začíná halová sezona, polepším se a dám již slibovaný halový rozpis na web.