Jdi na obsah Jdi na menu
 

Napsali o nás ( z webu Kopaniny )

14. 4. 2010

 

Článek o našem zápase z webu FCPK (Kopanina):

Přední Kopanina - Se silnou Aritmou, aktuálně třetím celkem tabulky, prohrála naše přípravka 1:7, po poločase 1:3. Čestný úspěch zaznamenal Péťa Jareš, který snižoval na 1:2. Kopanina bojovala a přispěla svým výkonem k velmi dobré úrovni celého zápasu. Rozdíl mezi oběma soupeři se projevil zejména ve druhé půli.

Hodnocení trenéra Petra Linxe

Od úvodního hvizdu bylo znát, že ročník 2001 má Aritma velmi kvalitní. Od začátku jsme byli pod neustálým tlakem. Ale naši kluci bojovností hájili srdnatě branku. Hráč hostí č. 11 má velmi silnou levačku. To dokazoval po celé utkání. Např. úvodní brankou, kdy vypálil tvrdou střelou, kterou ani Natálka v brance nedokázala zachytit.

Druhou branku jsme obdrželi po nakrátko zahraném rohu, kdy jsme trestuhodně pozdě zareagovali! Poté jsme vyrovnali hru a také jsme jí hodně otevřeli. Po zahraném volném kopu před branku jsme dokonce důrazem snížili na 1 : 2 (Jareš).

Dále se hrál pro diváky velmi atraktivní fotbal. Šance se rodily na obou stranách. Soupeř hrozil rychlými a kvalitními protiútoky. Bohužel pár nadějných závarů před brankou Aritmy zůstalo nevyužito. Naopak náš velmi útočný styl potrestal soupeř zvyšující brankou na 3:1.

Druhý poločas jsme začali špatně. Zbytečně jsme hráli komplikovaně v obraně a nabídli jsme dvě laciné branky soupeři. Poté nám i docházely síly a k brance soupeře jsme se dostávali velmi zřídka. Mimo jiné kvůli velmi jistému stoperovi (kapitánovi) soupeře, přes kterého neprošel ve druhém poločase žádný míč. Do konce zápasu jsme inkasovali ještě celkem dvě branky z dorážek do prázdné branky.
Za první poločas musím tým pochválit. Velká bojovnost na obou stranách hřiště těžila úspěch i proti kvalitnímu týmu. Ve druhém poločase scházely evidentně síly a je škoda, že jsme si nechali dát tolik laciných branek - především po dorážkách zblízka.