Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ne 21.2.- hala Sedlčany- 2. a 3. místo

22. 2. 2010

Ne 21.2.  hala Sedlčany

V neděli brzy ráno jsme vyrazili autobusem na turnaj do haly v Sedlčanech.Na turnaj jsme přihlásili 2 týmy, rozdělili jsme je na modrý a bílý tak,aby oba měly šanci bojovat o přední místa.

Výsledky:

skupina A -  Aritma  modrá

Tempo B  2:0, Libuš 3 : 0, Sedlčany 0 : 0, Dobříš 3 : 0.

Ve skupině skončila Aritma modrá na 2.místě  jen rozdílem 1 branky a postoupila do semifinále. tři zápasy kluci poměrně jednoznačně vyhráli, občas i po hezkém kombinačním výkonu, souboj se silnými Sedlčany skončil 0:0.

skupina B -   Aritma   bílá

Žižkov 1 : 0, Bohemians 1905  0 : 0, Tempo A  0 : 0, Milevsko  2 : 1.

Bílý tým měl situaci o něco těžší, zdolal dobře hrající Žižkov, remizoval s technickou Bohemkou, potom celý zápas tlačil Tempo.ale bohužel branka nepadla, těch šancí..Kluci ale zabojovali a v posledním rozhodujícím zápase s Milevskem dokázali otočit skóre a zaslouženě postoupili do semifinále rovněž ze 2. místa.

Semifinále

Aritma  modrá -  Bohemians 1905  1 : 0   postup finále

Aritma bílá  -  Sedlčany   0 : 3    postup do boje o 3. místo

Finále -   Aritma modrá  - Sedlčany    1 :4       2. místo 

o 3. místo  Aritma bílá - Bohemians 1905  2 : 1   3. místo 

Aritma modrá v semifinále v hezkém zápase vyřadila Bohemku , ve finále pak i díky únavě již nestačila na výborné domácí.

Aritma bílá s domácími prohrála v semifinále a v boji o třetí místo pak napodobila modré spoluhráče a po velmi bojovném výkonu v dramatickém zápase zdolala Bohemku.

Zhodnocení:  Kluci na turnaji určitě uspěli, dokázali se vypořádat s tím,že oba týmy měly jen 7 hráčů, ale z to zase byli hodně vytížení. Ještě utvořili třetí tým ( místo ořeknuvší Příbrami a odehráli 3 zápasy mimo soutěž. Rozhodně ukázali v turnaji bojovného ducha a nic nevzdávali. Místy předvedli i hezký kombinační fotbal, bílý tým si to vzhledem k neproměňování šancí musel více vybojovat. Podrželi nás i oba brankáři a zápasy měly často spád a byly dramatické.

Výborné byly domácí Sedlčany, Bohemka roč. 2002 předváděla technický fotbal a těžký byl také urostlý soupeř ze Žižkova. Napínavé zápasy předvedli hlavně bílí, zejména o postup s Mlevskem a o 3. místo s Bohemkou.

Na závěr si pak Míša H. vystřílel cenu pro nejlepšího střelce a Matěj Beran pro nejlepšího brankáře. Já bych k nim pak ještě přidal i Pavla v brance druhého týmu a výborného Jirku. Pochvalu ale zaslouží všichni, opět mě jako mnohokrát nezklamali a vypořádali se s těžšími podmínkami ( menší počet hráčů a hodně zápasů) výborně. Rozdělit se na 2 rovnocenné týmy (chtěl jsem ,aby všichni měli šanci na úspěch) a uhrát 2 medaile je super.

Modrá:  Pavel, Míša H., Jirka, Péťa, Adam, Filip, Matěj Klo.

Bílá :  Matěj B., Tomáš, Oliver, Dominik, Lukáš Š., Lukáš G. a  

          Matěj Kar.

Střelci:  7 x Míša H., 2 x Tomáš, 1 x Jirka, Adam , Oliver, Lukáš Š., Lukáš G.