Jdi na obsah Jdi na menu
 

Přední Kopanina - Aritma 1 : 7 ( 1:3 )

10. 4. 2010

Přední Kopanina - Aritma  1 : 7 ( 1:3 )

Na Kopaninu jsme přijeli napravit porážku na Stodůlkách a navázat na solidní výkon z přáteláku s Kladnem.

Od začátku zápasu jsme měli převahu,dlouho ale nebyla vyjádřená brankou a soupeř dobře bránil,byl rychlý a bojovný. Přesto jsme se ujali vedení 2:0, škoda že jsme nechali domácí brzy snížit na 1:2. Kluci ale bojovali a hráli trpělivě, škoda jen nevyužitých rohů,tam jsme dnes měli rezervy. Do kabin se šlo za stavu 3:1 pro nás.

Ve 2.poločase už jsme byli lepší, zápas rozhodli a prostřídali sestavu.

Pozorný byl Pavel v brance, svoje odvedli obránci ( Dominik,Petr S.), když při hře jen na 2 obránce měli často práci. Motorem týmu byla dnes dobře fungující a pohyblivá záloha ( Michal H., Jirka, Lukáš Š., Matěj Karger). Posílali dobré míče dopředu , útočníci byli aktivní ( Tomáš,Oliver,Adam, Štěpán ) , jen to chtělo lépe zakončovat.

Do hry se hodně dostali i Lukáš G., Matěj B. a Matěj Klouček a určitě mě nezklamali.

Celkově jsem s výkonem spokojen,zápas nebyl zejména v 1. poločase vůbec jednoduchý, jenže na rozdíl od mače na Stodůlkách jsme tentokrát nekupili chyby. Dobře jsme se pohybovali,byli jsme v soubojích důrazní a když soupeř vyslal více hráčů dopředu,dovedli jsme založit rychlé protiútoky. Takže výhru v derby beru, ale za týden proti spartě by to asi nestačilo..

Ještě střelci : 2x Michal H., 2x Tomáš, po 1 brance Lukáš Š.,Oliver a Matěj B.

Kluci díky,budu mít hezký víkend..