Jdi na obsah Jdi na menu
 

Přední Kopanina B - Aritma B 0 : 2 ( 0:1 )

5. 5. 2009

FC Přední Kopanina B  -  Aritma B  0 : 2  (0:1)  

Za větrného a zataženého počasí jsme přijeli k předehrávce na Kopaninu.Překvapilo nás,že soupeř použil 7 hráčů ročníku 2000, my jsme nastoupili s 10 kluky 2001 a dvěma dokonce 2002.

Po zhlédnutí soupeře byli kluci zaražení,  povedlo se nám je ale nabudit. Změnili jsme rozestavení na tři obránce, jako stoper zaskakoval Jirka.Od začátku předváděli kluci úžasný výkon, velkou bojovnost a také fotbalovost. Přihrávali jsme si,byli jsme rychlí a na staršího soupeře jsme i fyzicky stačili. Zápas byl v poli velmi dramatický a vyrovnaný, ale gólové šance jsme měli pouze my, a že jich bylo.

Úvodní  branku dal v 9. minutě Michal, výsledek potom pečetil 5 minut před koncem Lukáš G.

Vyhráli jsme zcela po zásluze, po velmi dobrém a statečném výkonu. Nemám víc co dodat, navíc jsme se snažili hrát fotbal,přihrávky i dlouhé míče směřovaly většinou tam,kam měly, to vše ve velkém tempu po celou dobu hry.

Dnes výborní naši diváci a fandové !!!

Hodnocení- Matěj B.- díky dobré hře obrany toho na něj moc nešlo,ale velmi polepšil výkopy,dnes bez chyby a dvakrát včas vyběhl pro míč, Jirka- dnes zaskakoval na místě stopera. i díky jeho kvalitní hře jsme udrželi čisté konto,výborný výkon, Dominik- těžký post levého obránce jako pravák opět zvládl na výbornou, bojovný výkon, Péťa S.- na pravém beku bez chyby, všichni obránci se prezentovali dobrou poziční hrou a kvalitně zahrávali dlouhé míče dopředu, což bylo proti většímu soupeři důležité, Matěj Kar.- dobrá poziční hra na těžkém postu středního halva, tentokrát ustál i souboje a hodně běhal, Michal H.- odehrál výborný zápas, neoddělitelný od míče a dnes i rychlý po celý zápas,  Tomáš- opět dokázal vybojovat i podržet míč, občas se povedla i přihrávka, po celou dobu dobře pracoval, tentokrát již přesně v prostoru,kde měl být , Adam- jako hráč 2002 opět smazal věkový rozdíl,opět velmi rychlý a bojovný.

Lukáš T., - zaskakoval v obraně a v záloze, 2.poločas se mu povedl, totéž Matěj Kl. Petr H.- dnes zabojoval, Lukáš G.- jako brankář dal 2.gól z pozice útočníka.