Radotín - Aritma 0 : 9 ( 0:5 )

14. 5. 2010

Radotín -  Aritma  0 : 9  ( 0:5 )

Do Radotína jsme přijeli za deště a v kombinované sestavě, bez několika opor.

Na začátku utkání se ale déšť umoudřil a na naši hru se také dalo docela koukat. Od začátku jsme měli převahu, ale museli jsme trpělivě čekat na 1. branku až do 12. minuty. To se trefil Tomáš , a o 2 minuty později opět a vedli jsme 2 : 0.  Do poločasu přidal ještě 2 branky Michal z dálky a po závaru před brankou si jeden dali domácí sami. Poločas 5:0 pro nás a výkon lehce uspokojivý.

Začátek 2. půle se nám nepovedl,zbytečně jsme se zbavovali míčů a nedokázali si vytvořit tlak, hrálo se dokonce častěji na naší polovině. To vše až do 9. minuty potom dal Michal na 6:0 a začali jsme zase hrát. Ještě jednou se trefil Michal a 2x Lukáš G. zblízka. Dohráli jsme utkání za naší převahy a spousty nevyužitých příležitostí je škoda, skóre mělo být dvouciferné. Nehráli jsme ale za každou cenu na 10. gól,prostřídali jsme jak hráče,tak i jejich posty.

Takže s výsledkem 9 : 0 spokojenost,  s výkonem jsem byl spokojen v některých částech utkání.