Jdi na obsah Jdi na menu

Slavia B - Aritma 4 : 3 ( 2:1)

1. 11. 2009

Slavia B  -  Aritma  4 : 3  (2:1)

V chladném počasí jsme čekali na Slavii rychlého a technického soupeře,což se taky potvrdilo. Do obrany jsme ze začátku dali hráče,kteří slávistům rychlostně a technicky stačili, utrpěla tím ale trochu naše mezihra. Přestože domácí měli víc v držení míč,hra byla vcelku vyrovnaná.

Bohužel našimi chybami jsme dvakrát nabídli domácím gól, před koncem půle se nám ale povedlo šťastně snížit a do kabin se šlo za stavu 2:1 pro domácí.

I ve 2.poločase jsme bojovali,trochu více otevřeli hru a na gól Slavie na 3:1 jsme dokázali odpovědět. Potom se projevilo nedáš-dostaneš: místo vyrovnání po nevyužité šanci přišla z protiútoku branka na 4:2. Opět jsme dokázali snížit po nádherné akci Jirka - Míša na 4:3 a v závěru jsme měli na kopačkách vyrovnání....

Domácí vyhráli o gól zaslouženě,byli rychlejší,lépe pracovali s míčem a byli tvrdší v soubojích než my. Také si vytvořili více šancí. Klukům patří pochvala za bojovnost, vcelku hezké góly a za to,že vždy dokázali snížit a udělat zápas dramatický. Zápas měl poměrně vysoké tempo a byl pro nás fyzicky náročný.

Našich chyb jsme si vědomi,ale výchova přípravek ve fotbale je (alespoň pro mě) běh na dlouhou trať a je potřeba mít trpělivost. Hodláme pracovat s kluky,které máme k dispozici a dnes nás určitě nezklamali.